Skocz do zawartości

Pliki i rozszerzenia nie chcą się pobierać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Jak w temacie : Zaczęło się od pojawiania reklam w przeglądarce Chrom, czyli Adblock przestał działać. Następnie każde po kolei rozszerzenie informowało że pojawił się błąd. Zatem próbowałam ponownie je zainstalować lecz pojawił się znany na forum błąd "download interupted" skorzystałam więc z rad w internecie :

1. Odinstalowałam Chrome

2. Wyczyściłam Temp

3. Wyczyściłam CC Cleanerem (który nie chciał pobrać update)

4. Zainstalowałam Chrom - problem nie zniknął

5. Postanowiłam pobrać inny program antywirusowy niestety obojętnie co pobieram i obojętnie z jakiej strony to albo otrzymuję komunikat "błąd pobierania" albo udaje się go pobrać, zaczyna instalować i po jakimś czasie wyświetla :

a) cant open user configuration file

B) niepowodzenie

c) plik uszkodzony

6. Wyłączyłam ochronę wszystkich programów antywirusowych i dalej nie mogę pobrać kompletnie nic w żadnej przeglądarce (chrom, explorer, mozilla)

7. Windows update również nie działa.

8. Nie dział również pobieranie programu FRST więc nic nie mogę zrobić.

9. Co ciekawe internet działa normalnie poza netflixem który wyświetla mi info " przegladarka w trybie incognito nie dział poprawnie) - oczywiście tryb incognito nie jest włączony :o

10. Co jeszcze ciekawsze nie działa zrzut ekranu ;)

Będę wdzięczna o jakiekolwiek info i radę

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A zatem system sie posypal calkowicie. i wyskakiwały coraz to nowe ciekawe błędy 

1. program microsoft management console przestał działać

2.uszkodzenie systemu plików na dysku c

3. Program MMc wykrył błąd w przystawce i zwolnił ją ..

Nie dało się kompletnie nic zrobić więc zostało przywracanie systemu, co również nie było proste. (zdjęcia w załącznikach) udało się w końcu. System zrobił się na nowo i chyba popełniłam błąd bo pierwsze co zrobiłam to poprałam chrom i zalogowałam sie na konto google.. po godzinie użytkowania kompa zaczyna sie to samo.. rozłączają się rozszerzenia itd. a zatem wiem że tego nie powinnam robić ale czy na pewno? może to coś innego? zrobiłam ten FRST zdążyłam też pobrać avast i inny antywirus bo avast nie chciał się już zainstalować :/ 

oczywiscie na antywir nic nie ma

help!!

Edytowane przez Rucek
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...