Skocz do zawartości

Uszkodzone menu kontekstowe na pasku zadań


Marsz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

System Windows 8.1 Enterprise 64-bit.

 

Program WinUtilities PRO uszkodził mi menu kontekstowe na pasku zadań. Chciałem powyłączać niepotrzebne pozycje z ogólnego menu kontekstowego (dla plików i katalogów) jak również z menu kontekstowego "nowy". Po tej operacji, kiedy np. naciskam PPM na Firefox lub Chrome na pasku zadań, w celu wybrania np. trybu incognito, w menu pojawiają się tylko dwie pozycje: odpalenie programu lub odpięcie programu z paska zadań. Stało się tak dla wszystkich skrótów programów jakie mam umieszczone na pasku zadań. Usunięcie ich (skrótów) i przypięcie ponownie, nie pomaga. Odinstalowanie programów i zainstalowanie ich ponownie, nie pomaga. Brak punków przywracania systemu. Przeinstalowanie systemu nie wchodzi w grę.

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem rozwiązany, trochę przez przypadek. We właściwościach paska zadań, zaznaczyłem dwie opcje (niedawno otwierane programy) w zakładce "listy szybkiego dostępu". Uruchomiłem ponownie Windows, kliknąłem w cokolwiek w menu kontekstowym, później zauważyłem, że reszta opcji w menu magicznie powróciła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...