Skocz do zawartości

Pytanie


pzm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czyściłem programem odkurzacz system i wyczyścił mi on folder o nazwie SetupCache,podam do niego ścieżkę C/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/SetupCache,wyczyścił mi go w ten sposób,że pozostawił jednak same puste foldery,ja te foldery usunąłem i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem? Mam nadzieje,że  niczego nie spieprzyłem w systemie przez to,potem po usunięciu tych folderów jak czyściłem rejestr systemowy to pojawiło się ponad 20 wpisów do usunięcia,właśnie przez to że skasowałem owe foldery,wszystko działa dobrze jednak u mnie w systemie....Program Odkurzacz identyfikuje ten folder SetupCache od Framework64 jako 'Microsoft .NET Framework x64 - obiekty kopii zmian w plikach po aktualizacji'

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No i dokładnie tym są te katalogi i przy kolejnej aktualizacji one się odtworzą, jeśli aktualizator tak stwierdzi. Niczego nie zepsułeś, bo, powtarzając za źródłem (KLIK) - teoretycznie warto mieć backup takich plików, na wszelki wypadek, gdyby coś wciąż ich potrzebowało, ale skoro Twoja instalacja .NET jest kompletna i działa, to mogłeś te pliki (i katalogi) bezpiecznie usunąć. Odnośnie pytania o czyszczenie rejestru - no tak, to normalne, że były wpisy do usunięcia, bo skoro były to wpisy katalogów, które usunąłeś, to wpisy te de facto kierowały w próżnię, czyli stały się zbędne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...