Skocz do zawartości

Problem ze sterownikiem/kartą/zasilaczem


radeg25

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem iż siedziałem sobie wczoraj normalnie grając w komputer aż nagle ekran się zawiesił. Zresetowałem go od razu ale po ujawnieniu się loga Windows zrobił się czarny ekran i tyle. Tryb awaryjny działa normalnie. Poczytałem trochę i coś wyczytałem o sterownikach karty. Odinstalowałem je w trybie awaryjnym a wtedy komputer uruchomił się normalnie tyle że bez sterowników. Próbowałem więc różnych sterowników, ale kończyło się i tak czarnym ekranem. I moje pytanie: Czy karta po prostu już nie daje rady na sterownikach, czy może zasilacz? Może coś jeszcze innego? W każdym razie chciałbym mieć pewność że to nic związanego z jakimś syfem na dysku.

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Raporty nie wykazują oznak infekcji, w spoilerze zadaje działania poboczne, czystko kosmetyczne.

 

Temat przenoszę do działu Windows 7, gdzie będzie prowadzona dalsza pomoc.

 

 

Uruchom FRST. Z klawiatury CTRL+Y, zostanie otworzony plik tekstowy. Wklej do pliku następującą treść:

 

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
Task: {425A0FB6-E94A-4C8E-946B-A8F61C75E948} - \Bula -> Brak pliku 
Handler: wlpg - {E43EF6CD-A37A-4A9B-9E6F-83F89B8E6324} -  Brak pliku
FF Plugin: @microsoft.com/GENUINE -> disabled [brak pliku]
FF Plugin-x32: @microsoft.com/GENUINE -> disabled [brak pliku]
FF Plugin-x32: @microsoft.com/WLPG,version=16.4.3528.0331 -> C:\Program Files (x86)\Windows Live\Photo Gallery\NPWLPG.dll [brak pliku]
FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=3 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.5\npGoogleUpdate3.dll [brak pliku]
FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=9 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.5\npGoogleUpdate3.dll [brak pliku]
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Z klawiatury CTRL+S, by zapisać zmiany. Następnie w oknie FRST klik w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Dostarcz go.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...