Skocz do zawartości

Lenovo Y50-70 - użycie dysku 100%


daniel19903

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach brak oznak infekcji, więc poszerzymy diagnostykę. 

 
1. Całościowo przeskanuj system za pomocą Malwarebytes AntiMalware. Jeśli coś wykryje to niczego nie usuwaj, a dostarcz raport. 

2. Wykonaj diagnostykę dysku za pomocą CrystalDiskInfo i dostarcz wynikowy log. 

3. Pobierz OCCT, jeśli konieczne rozpakuj go (np. za pomocą WinRAR), a następnie uruchom.

  • Wykonaj test (guzik ON) na domyślnych ustawieniach przez okres 20 minut (zakonczenie testu - guzik OFF), po nim zakończy się proces diagnostyczny i zostanie otworzona lokalizacja raportów.
  • Wszystkie skopiuj, spakuj, a następnie wstaw na hosting plików (np. na MediaFire).
Link do pobrania raportów umieść w poście i czekaj na dalsze instrukcję. 
Odnośnik do komentarza

O kurcze, powiem Ci, że takiej słabej sytuacji jeszcze nie widziałem. Generalnie jest dramat, aż dziwne, że Ci się laptop nie wyłącza. 

 

Nie wiem dlaczego nie pokazałeś mi screenów z monitora zasobów, ale ok ;). Generalnie musisz zadbać o chlodzenie. 

Czy w ogóle dmucha Ci ciepłym powietrzem z tej "kratki".

Dmucha ciepłym powietrzem, cały czas stoi na podkładce chłodzącej. Póki co nie wyłącza się.

 

 

 

Wrzucam jeszcze raz raporty i monitor zasobów:

http://www.mediafire.com/file/4t1382f3yrr29pv/11-01-2018.rar

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam ten laptop i o grzaniu sie go sa legendy juz :) Ja na poczatek odblokowalem dodatkowe otwory w obudowie. Te ktore masz na rogach takie zeberka to po rozkreceniu wyjmij je i zamontuj sama siatke na kropelke. Daja dostep powietrza wiekszy . Odrazu go przedmuchaj jak rozbierzesz i pomysl o wymianie pasty jak masz pojecie . Ja zbieram sie do zmiany pasty wlasnie. Do tego mam podkladke coolermaster Notepal u3 ktora ma mozliwosc rozmieszczenia wentylatorow. i troche pomaga ale szalu nie ma. Ogolnie ten model lapka ma  niedopracowany uklad chlodzenia i podczas gier jets jak grzejnik.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...