Skocz do zawartości

Spowolniony laptop_Win7_HP630


marcos777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu mam spowolnionego laptopa (HP630 - Win7_64)

 

Generalnie chodzi wolno, po Uśpieniu lub Hibernacji i ponownym rozruchu - nie jest w stanie się połączyć z internetem; czasem baaardzo długo startuje, albo baaardzo długo się zamyka, Muszę wtedy go restartować.

 

Ostatnio nie mogłem zainstalować Malawebytes Antimalware. Niby się instalował, ale faktycznie nie zaistniał u mnie w systemie.
 

 

Dziękuję i pozdrawiam

PS.   31.12.2017 - w oczekiwaniu na pomoc, powtórzyłem skanowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przeprasza, że zapytam, ale nie wiem, czy mam jeszcze czekać - bo już prawie miesiąc mija, czy szukać pomocy w innym dziale lub może na innym forum? A może podać więcej logów, z innych programów diagnostycznych? Zrobiłbym to już dawno bardzo chętnie, ale w zaleceniach jest:Tylko na prośbę moderatora (proszę nie załączać, o ile nie padnie taka prośba).
Uaktualniam więc tylko FRST.
 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Super forum, ale szkoda, że od 19.12. 2017 r. do dziś w tak prostej sprawie nie ma żadnej odpowiedzi.

Raczej nie ma infekcji, jest za mało miejsca na dysku, nie ma aktualizacji... (Aktualizacje zacząłem robić rano już po wrzuceniu logów).

Zgłaszałem też to do działu Brak odpowiedzi.

Wiem, że nie można wymagać, trzeba być wdzięcznym, cierpliwym itp., no ale to już prawie 2 miesiące...

 

Proszę więc o usunięcie mojego postu, niech nie zaśmieca forum.

 

Ale na wszelki wypadek, gdyby ktoś jeszcze zechciał się pochylić nad problemem, to proszę o info - wrzucam najnowsze logi z FRST.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...