Skocz do zawartości

Dziwne trzaski podczas odtwarzania dźwięku.


WooleS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, kilka dni temu po zakupie dysku ssd zdecydowałem się przesiąść z windowsa 7 na 10, niestety, krótko po tym pojawił się problem z "trzaskami" podczas odtwarzania muzyki czy jakiegoś filmu, nie wiem jak dokładnie opisać to zjawisko. Do tej pory próbowałem: odinstalować sterowniki karty dźwiękowej i pozwolić windowsowi zainstalować je od nowa, pobrać najnowsze sterowniki ze strony producenta, pobrać sterowniki ze strony producenta płyty głównej, wyłączyć wszystkie dodatkowe opcje w menadżerze dźwięku, zmieniać format dźwięku, zmieniać opcje zasilania procesora. Niestety, jak dotąd nie udało mi się zlikwidować problemu, dodam że dopóki używałem windowsa 7 wszystko działało sprawnie, wydaje mi się że na samym początku po zainstalowaniu 10 także, jednak po kilku godzinach z racji że miałem obraz płyty z 2015 roku to system sam zaktualizował się do najnowszej wersji  i dopiero wtedy zauważyłem problem. Przeszukiwałem internet w poszukiwaniu rozwiązania ale niestety nie udało mi się go póki co znaleźć, może tutaj uda się komuś . Pozdrawiam.

 

Dodam informacje które mogą być pomocne: Windows 10 Education 64 bitowy (wersja systemu 1709), płyta główna Gigabyte GA-G41M-Combo (rev. 2.0).

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...