Skocz do zawartości

Problem z przesuwaniem plików w folderze.


pzm

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

Niemożliwe, musiało być, bo to poprawne zachowanie podczas przeglądania zawartości za pomocą suwaka.

Ty masz tak samo u siebie? Zauważyłem przed chwilą,że nie w każdym folderze tak się dzieje,np. w folderze Program Files nie ma tej ramki z nazwami,albo np w folderze gdzie mam piosenki w formacie FLAC też nie ma,ale np. w folderach Windows czy Pliki Programów (86) tak właśnie jest,dziwne to...

P.S W folderze Program Files nie ma tak,ale np. kiedy wejdę w folder jakiegoś programu tam np Mozilli to wtedy w tym folderze Mozilli jest ta ramka,ale też nie z każdym programem tak wygląda sytuacja,niektóre mają taki podgląd z boku w ramce z prawej strony a inne nie...

Odnośnik do komentarza

Tak wiem o tym,że jak jest mało plików to nie ma suwaka,jeśli plików jest dużo to pojawia się on wtedy i kiedy klikam na niego lewym przyciskiem myszki i przytrzymuje i przesuwam np. w dół to właśnie w niektórych folderach pojawia się to okienko z prawej strony z nazwami plików a w niektórych nie,jak przesuwam w folderze pliki tylko kółkiem od myszki to wówczas nie ma tej ramki w żadnym z folderów z plikami,no ale skoro Ty sprawdziłeś u siebie i masz tak samo,to widocznie jest okey...

Odnośnik do komentarza

Ramka pojawia się tylko jeśli używasz suwaka, a nie scrolla myszy.

Tak zgadza się i zauważyłem właśnie,że pojawia się w folderach w których jest więcej niż 30 plików,do 30 plików w folderze jej nie ma :) czyli jest okey,dzięki za odpowiedź.

P.S Chociaż to też zależy od wielkości okna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...