Skocz do zawartości

Brak dostepu do systemu z twardego dysku - awaria


hantur

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyczny przykład, w którym problem goni problem. Może poproś o pomoc kogoś bardziej doświadczonego? Chciałbym Ci jakoś pomóc. Ja mam nieskończoną cierpliwość i nie mam zamiaru się poddawać.. Nie wiem dlaczego nie możesz pobrać z oryginalnej strony Sergieja jego obrazów. Ja pobierałem wielokrotnie. 

Proszę link: http://sergeistrelec.ru/winpe_10_8/125-winpe-10-8-sergei-strelec-x86-x64-native-x86-20171017-english-version.html

Testuję właśnie z mega. 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety, nie dałem rady i w niedziele zrobiłem format, nie udało nam się. Prawie cały weekend niepotrzebnie przerzucałem pliki na dysk online. Od razu zrobiłem dysk naprawy, jest jednak problem. W systemie jest antywirus Norton, nie wiem, czy nie jest on odpowiedzialny za prawidłowe wyświetlanie stron przez przeglądarkę - Mozilla-57. Chyba też dysk jest uszkodzony - wiesza się często. Chcę zrobić bootowalny pendrive na bazie cdrinfo, 8 GB, kilka dystrybucji linuxa, itp. Co proponujesz?

Odnośnik do komentarza

Sądzę, że skoro są problemy z działalnością na dużo prostszym windowsie - to o linuxie można zapomnieć, ale to moja prywatna opinia. 

Druga sprawa, że ja w linuksach rozeznania nie mam. Kiedyś bawiłem się kilkoma i najbardziej mi podpasowało Xubuntu.

 

Co do dysku - pobierz program Gsmartcontrol http://sourceforge.net/projects/gsmartcontrol/files/1.1.3/gsmartcontrol-1.1.3-win64.zip/download

 

rozpakuj, otworz, wybierz dysk - potem kliknij "save as" i załącz log tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...