Skocz do zawartości

Proszę o sprawdzenie loga systemowego.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mój komputer się dziwnie zachowuje tzn podczas oglądania filmów na youtube po obejrzeniu kilku filmów następne się przycinają.

Również gogle szwankuje tzn otwierają się jakieś inne strony zazwyczaj jakieś XXX niż są  w opisie

Ponieważ pliki z logami zrobionymi programem FRST nie chcą się załąńczyć wrzucam je pod ten adres

http://bialykiel.xgate.pl/frts/

Pozdrawiam liczę na Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W przeglądarce Mozilla FireFox jest zainstalowane rozszerzenie xRocket Toolbar - to infekcja adware, powodująca wyświetlenie reklam. Problemami z niewydajnym działaniem systemu będziemy zajmować się po wyczyszczeniu systemu. 

 

1. Przez Panel Sterowania odinstaluj adware / PUP: WeatherBlink Internet Explorer Toolbar.

 

2. Wyczyść przeglądarkę Mozilla FireFox:

  • Odłącz synchronizację (o ile włączona): KLIK.
  • Menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Odśwież program Firefox. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone.
  • Menu Historia > Wyczyść historię przeglądania.
  • Po tych akcjach będzie wymagana ponowna instalacja AdBlock, choć ja zamiast niego polecam uBlock Origin
3. Napisz czy problem z reklamami w przeglądarce ustąpił.
Odnośnik do komentarza

reklamy na razie nie wyskakują tzn otwierają się właściwe strony nie przenosi na xxx ani nicchociaż dokładnie nie testowałem

jakie narzędzie sciągnąć do usuniecia tego WeatherBlink Internet Explorer Toolbar juz znalazlem sorry nie doczytalem doo konca

zapomniałem dodać w 1 poście jak zamkne przeglądarke z pocztą i uruchumione znowu to  poczta loguje sie automatycznie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chce jeszcze troche komputer przyspieszyć

 

Trudno będzie coś na to poradzić - masz niewspierany już system. Jeśli Twój sprzęt na to pozwala to przesiądź się na najnowszy system. 

Ja się zajmuję tylko usuwaniem infekcji - co z pomyślnością tu zrobiłem. Jak mówie: trudno mi w tym zakresie coś doradzić. 

 

Moze zainstalować ff 5.2 która została wydana specjalnie do xpeka

 

Tak, proszę wykonać wszystkie aktualizacje zarówno dla niewspieranego systemu jak i oprogramowania zewnętrznego - KLIK. Zastosuj również narzędzie DelFix.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...