Skocz do zawartości

Dziwne zjawisko w Firefoksie


XanTyp

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie tyczy się to chyba tylko wyświetlania Facebooka, ale nie mam pewności.

Wczoraj to zauważyłem dopiero, dziś raz też.

Zwróćcie uwagę na te podskakujące linijki.... Ki czort? :D

Napisałem wczoraj post w grupie Typowego technika Informatyki, wychodzi na to, że to nie tylko u mnie takie cuda się robią :blink:

 

W zasadzie to traktuję to bardziej jako ciekawostkę, swoistą anomalię, ale może ktoś już wcześniej to zauważył i zna rozwiązanie zagwozdki...?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

Pierwszy raz coś takiego widzę. Jakie masz zainstalowane rozszerzenia do przeglądarki? Korzystasz z najnowszej jej wersji?

 

e82f336517f45199.jpg

Firefox, zaktualizowany 56.0.1 64bit.

 

20c75ec4a6fde2e2.jpg

Ciekawe, że wersja jeszcze 56.0 była 32 bitowa... Ten zrzut zrobiłem pomocniczo z laptopa, gdzie jeszcze nie zdążyłem zrobić ostatniej aktualizacji.

Póki co raz mi się to jeszcze powtórzyło, na drugi dzień. Potem już nie zauważałem. Ale to tak przypadkowe, że trudno upilnować :blink:

 

Z dodatkami raczej oszczędnie. Disable F12 i tak trzeba będzie usunąć, bo raz że przestarzały, a dwa że i tak działa tylko w trakcie jednej sesji Liska, po restarcie przeglądarki przestaje, ale to chyba nie tu będzie problem leżał...

5507175985ef4d1d.jpg

 

 

Ogólnie, obok desktopa, na którym to zauważyłem, mam jeszcze dwa laptopy w domu, tam nikt nie zgłaszał takich anomalii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...