Skocz do zawartości

Mam internet który nie działa


martinesq

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem Ciocii na nowo system, windows xp professional wraz z dodatkiem service pack 2, zainstalowałem wszystkie sterowniki i nie działa internet. Płyta główna to EPoX EP-8KRAI, mam również odrębną kartę sieciową która nie jest podłączona ale na niej również jest to samo więc podejrzewam że problem leży po stronie złej konfiguracji. Był u mnie dostawca internetu który twierdzi że z ich strony jest wszystko w porządku i wina leży po stronie komputera. Próbowałem go podłączać u ciocii która ma innego dostawce ii jest to samo nie działa. Komenda ping google.pl normalnie pokazuje że jest okej, niestety nie działa internet. Dołączam screeny z ipconfig i resztę która może się przydać i proszę o pomoc bo pierwszy raz mam taki problem i już nie wiem jak sobie z tym poradzić. HJQXtih.jpgz5Cl0mM.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 miesiące temu...

od zainstalowania sp3 moze zaczac sie rozmowa o sieci (w tym: przegladarki),ktora nie dziala ok. Dopiero wowczas.

ale tez:

1. zakladam, ze stery do karty sieciowej masz ok.

2. wszelkie laty, fixy, etc. dla xp powinny byc (ale juz po sp3 powinno dzialac ok)

Na wszelki wypadek wez stad:

http://tinyurl.com/y8r2b2vm

firefoxa portable, zero instalacji, bedziesz mogl porownac dzialanie z IE. A potem przejsc w ogole na firefoxa, IE 8 to nie jest to...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...