Skocz do zawartości

Powolna praca systemu, wolne uruchamianie resztki programów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 
Na komputerze PC z Windows XP obserwuję następujące problemy:
(uprzedzam sugestie- na razie nie mogę zakupić nowego komputera, nowy Windows nie wiem, czy na nim ruszy)

1. Wolne uruchamianie sytemu- długie przełączenie po kliknięciu na użytkownika na ekranie logowania, po pojawieniu się tapety też wszystko wolno się ładuje.
2. Miałem zainstalowane przez jakiś czas Firefox, a także Avirę- ktoś mi polecił, ale zdaje się nie chroniła aktywnie komputera więc wróciłem do Avast
3. Program InCd Próbowałem go usunąć- ale z tego co widzę pozostały jakieś usługi, elementy autostartu. 
Nie zależy mi na tym programie. Program Nero otrzymałem razem z napędem. Używam go do wykonywania kopi moich płyt z muzyką oraz do zapisu zdjęć i innych plików. Jeśli jest jakaś prosta, darmowa wersja innego programu radząca sobie z tym- chętnie porzucę Nero.
4. Część programów edukacyjnych dla dzieci może używać javy, fleszy itp, urządzenia ułatwiające korzysanie z komputera jak klawiatura mają swój specjalny sterownik.
Może trochę przesadnie opisałem, ale chyba lepiej tak niż za mało.
Załączam logi.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...