Skocz do zawartości

UltraISO - Nie nagrywa płyt CD - Error setting write mode page


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Niezbedne informacje system Windows7 64 bit

 

Sprawa jest dziwna. Chciałem nagrać za pomocą UltraIso program do resetu hasła w Windowsie. Nie da rady. Pokazuje się taki komunikat.

 

1# Windows 7 6.1 Build 7600
1# Nagrywarka: (F:)TSSTcorpCDDVDW TS-L633C AS01
2# Typ nośnika: CD-R
3# Liczba bloków w obrazie ISO to 324576
4# Przygotowywanie danych ...
5# Prośba o wypalanie w prędkości Maksimum
6# Wypalanie obrazu w trybie Disk-At-Once (DAO)
7# Error setting write mode page

 

Ostatnio pobrałem te aktualizacje.

post-15-0-04588600-1299407408_thumb.png

 

Pomyślałem, że moja nagrywarka w lapku, nie obsługuje płyt CD. Ale nie. Nagrywarka obsługuje. Postanowiłem sprawdzić czy ImgBurn nagra. Zainstalowałem, nagrałem bez problemu. Postanowiłem sprawdzić czy nagra obraz Windowsa XP.....gdzie UltraIso wyrzucił taki sam komunikat. ImgBurn bez problemu nagrywa wszystko.

Jeśli ktoś korzysta z tego jak mawiaja niektórzy świetnego programu i może udzielić informacji co jest nie tak, będę wdzięczny. Ostatnio nagrywałem przy pomocy UltraIso płytę DVD-R, poszło pięknie.

CD nie próbowałem. I dzisiaj taki smaczek w niedzielny poranek :unsure:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hahah, Marcino! Masz u mnie duży plusik. Bliski byłem reinstalacji systemu :lol:

Czytałem ten wątek wcześniej. Ale, jak każdy Belfegor, pomyślałem: po co mi sterowniki, skoro wcześniej bez Matriksa Storydż Menadżera działał? No powiedz sam - po co? Ale skoro już założyłem temat na forum, skoro ludzie spieszą z pomocą, należy spróbować. Nie godzi się pójśc na łatwizne.

Zainstalowałem sterowniki, dodał nowe urządzenie, wykrył nagryware pieknie i cuś jeszcze tam wykrył. No i wtedy chłopaki zrobiłem sobie drugą kawe :lol: I tak przy kawie mówię do siebie - Jedziemy z koksem Belfegorku. Nie ma zmiłuj. Trzeba spróbować. Ludzkość czeka na efekty. No i cyk. Odpaliłem UltraIso wskazałem obraz ISO z systemem XP, (ten sam którego za nic w świecie nie chciał nagrać) i klikam Wypal.

A on do mnie, że płyty w napędzie nie ma. To ja cyk płytę do napedu - bo rzeczywiście jej tam nie było. Zamknąłem kieszonkę i znowu mówię do niego - Wypal. A on do mnie w te pędy - Już sie robi Belfegorku. Ja sie patrzę co on robi, a on normalnie wypalił płytkę w 3,45 min. i mówi do mnie - Zamknij. Kontynuuj. Napij się kawy. Czemu jesteś zdumiony Belfegorku? :blink: Nie przesadzaj. Napisz dziewczynom i chłopakom na forum, że działam i wszystko jest OK.

 

Teraz powiedzcie sami - co miałem zrobić w takiej sytuacji? Napisałem jak było :lol: Niesamowite, niesamowite cuda się dzieją.....

Serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Koniecznie musisz Belfegor podzielić się tak cudowną nowiną z userami forum EZB System! Przeszedł post po portugalsku to i przejdzie wklejka po polsku.

 

A co to za forum? Czyżby traktowało o rzeczach nie z tego świata? :D

 

Bonifacy, ty mnie jak zwykle w maliny wypuszczasz.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...