Skocz do zawartości

Częste zwiechy,bsody,spadek wydajności,ogólna niestabilność, przegrzewanie..


Cocaine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szanownych użytkowników!
Od jakiegoś czasu mój PC jest praktycznie nie do użytku..Zawiesza się w przypadkowych momentach, nieraz 5 sek od włączenia, nieraz potrafi chodzić nawet 2-3h. Ciągle pojawiają się nowe błędy. Usługi lubią się crashować, a uprawnienia do folderów żyją własnym życiem, czasem trace kontrole, i muszę resetować uprawnienia. Pc przegrzewał się, jeszcze, do niedawna(przez GPU), choć rozwiązałem to poprzez całkowite czyszczenie(choć i tak chłodzeniu grafiki wystawiłbym '-3' albo nawet '2' gdyż jedno skrzydło wiatraczka jest połamane).Wejścia usb, również, nie są w pełni sprawne(Po przejściu w stan hibernacji trzeba resetować, bo nie da rady wznowić klawiaturą/myszką[wyprzedzając-tak, mam zaznaczone, by sprzęt mógł wznawiać pracę..]). Co do wydajności to wydaje mi się, również, że z dyskami jest coś nie tak(pomijając fakt, iż hdd powoli kończy swój żywot), system mam na SSD, pliki których nie boje się stracić na chorowitym hddku
O graniu już nawet nie piszę, bo jest po prostu niemożliwe, wystarczy 10-15 min i zwiecha albo restart, nawet przy temp 40C. Proszę, w miarę możliwości o o diagnostykę i pomoc w usprawnieniu PC.
Poniżej wysyłam logi z różnych programów tj OTL,HijackThis,Speccy,DriverView,GMER,FRST,DDS
 
Z góry dzięki!

 

OTL.Txt

OTLextras.Txt

FRST.txt

FRST_addition.txt

FRST_shortcut.txt

driverviewALL.txt

DDS.txt

DDSattach.txt

MiniToolBox.txt

unhide.txt

Show-Hidden.txt

Speccy.txt

post-17832-0-80990000-1504429355_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...