Skocz do zawartości

problem z wybudzaniem komputera z uśpienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, ponieważ czasami, ale nie za każdym razem (bez wyraźnej zależności), mój laptop po wejściu w stan uśpienia nie wybudza się. To jest zamykam klapę (mam ustawione tak, by automatycznie się usypiał), a gdy ją podniosę widzę czarny ekran. Dla jasności, ekran nie jest wyłączony, tylko wyświetla kolor czarny. Użycie skrótów klawiszowych ctrl+alt+delete, ctrl+shift+esc, samo esc, klawisza funkcyjnego uśpienia, kliknięcia wyłącznika nic nie daje. Trzeba wyłączać komputer poprzez przytrzymanie klawisza wyłączenia i uruchamiać ponownie. 

Problem wystąpił pierwszy raz kilka miesięcy temu, nie pamiętam dokładnie kiedy (dlatego do raportu dołączam pliki z 90 dni). Z początku to zbagatelizowałem, bo wziąłem to za jednorazową sytuację, nie powtarza się to zresztą zbyt często. 

Laptop to model ASUS GL552VW-DM350T - 8GB zmodyfikowany, tj. zamieniłem dysk na SSD, a magnetyczny poprzez adapter wpiąłem w miejsce stacji dysków, którą usunąłem. System postawiłem na dysku SSD, (dla jasności, nie korzystałem z partycji zapasowej od ASUSa, bootowałem pendrive i instalowałem na czysto) a magnetyczny sformatowałem i umieściłem na nim plik stronicowania. Było to około pół roku temu.

To wszystko, co przychodzi mi do głowy, jeśli ktoś ma jakieś pomysły, co może powodować problem, będę wdzięczny nawet za sugestie :)

Pozdrawiam

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...