Skocz do zawartości

Pamieć 0x67364a14 odwołuje się do pamięci. Pamięć nie może być written.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od jakiegoś czasu średnio co 30 minut wyskakuje mi błąd widoczny na zdjęciu w załączniku.
W załączniku również też daje logi z FRST. Błąd jest o tyle irytujące, że występuje co jakieś 30 minut i nic nie robi, nie zamyka programu ani nic. Prócz tego błędu co jakiś czas zamraża mi się aplikacja GG i muszę ją ponownie uruchomić, często też zawiesza mi się sam Facebook, ale tylko on, wszystko inne działa.
Proszę o pomoc, pozdrawiam Stasio.

 

EDIT: Mój błąd, przyzwyczajenie z innego forum, gdzie kiedyś wysyłałem logi. W załączniku nowe skanowanie ze wszystkimi logami.

post-18602-0-30600000-1500313637_thumb.jpg

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez Rucek
Poprawiam interpunkcje. //Miszel03 //Łączę - czekamy na Miszela - Rucek.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam za pożną odpowiedź.
 
Raporty nie wykazują oznak infekcji. Temat przenoszę do działu Windows 7

W spoilerze zadaję zadania poboczne.
 

Avast Free Antivirus (HKLM-x32\...\Avast Antivirus) (Version: 17.5.2303 - AVAST Software)
AVG (HKLM\...\AvgZen) (Version: 1.116.3.1052 - AVG Technologies)
AVG Zen (HKLM\...\{219E7C4A-0902-4CD4-82B8-EF908BF3198E}) (Version: 1.116.2 - AVG Technologies) Hidden

 
Nie gryzie się to? Avast i AVG stanie się niebawem tym samym.
 
Uruchom FRST. Z klawiatury CTRL+Y, zostanie otworzony plik fixlist.txt. Wklej do pliku następującą treść:
 
CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender: Ograniczenia GroupPolicy: Ograniczenia AlternateDataStreams: C:\ProgramData\TEMP:A1454082 [248]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\TEMP:E25BED53 [246]
DeleteKey: HKCU\Software\Mozilla
DeleteKey: HKCU\Software\MozillaPlugins
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Mozilla
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\MozillaPlugins
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Mozilla
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\mozilla.org
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\MozillaPlugins
C:\Users\vegadis\AppData\Local\Mozilla
C:\Users\vegadis\AppData\Roaming\Mozilla
C:\Users\vegadis\AppData\Roaming\Profiles
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 
Z klawiatury CTRL+S, by zapisać zmiany. Następnie w oknie FRST klik w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.
 
Dostarcz plik Fixlog, reszta raportów zbędna.

 

Odnośnik do komentarza

Samemu to tak ciężko rzucić okiem na te logi? Leniuszek... ;)

To nie infekcja a wręcz przeciwnie. Problem z Avastem i jego biblioteką aswhooka.dll. Nie wnikam do czego służy, ale powoduje konflikt, który może się objawiać próbą zapisu do niedozwolonego obszaru pamięci. Wywal Avasta. Dokładnie, przy pomocy programów typu uninstaller czy inny cleaner. Polecać konkretów nie bardzo tu można... ;)

 

Zamień na inny antywirus, choćby i Microsoftu. Powino się poprawić...

 

Takie zabytki jak GG też mogą średnio współpracować z systemem. Obejrzyj sobie podgląd zdarzeń w dzienniku zdarzeń i może znajdziesz inny trop...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...