Skocz do zawartości

Błąd c000009c podczas ładowania systemu


Piotrek89

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

podczas uruchamiania systemu nie ładuje się dalej niż do komunikatu "Zapraszamy!" oraz wyświetlenia następującego komunikatu:

Problem Eksplorator Windows przestał działać. Z następującymi szczegółami problemu: 

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: InPageError

Kod stanu błędu: c000009c

Typ nośnika powodującego błąd: 00000003

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Identyfikator ustawień regionlnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

Nie wiem, czy dałoby się odzyskać dane lub zainstalować od nowa Windowsa 7 bez utraty ilości instalacji (mam wersję OEM)?

Kilka miesięcy wcześniej w komputerze pojawił się problem podczas podpinania aparatu fotograficznego i konieczne było odzyskiwanie systemu, a ten został odzyskany niefachowo, tzn. spora część programów nie działała, oraz nie łączył się z internetem. Oprogramowanie antywirusowe Avast stwierdziło wtedy niepoprawną konfigurację systemu. W Mój komputer pojawiła się również dodatkowa 100MB partycja dla systemu. Czy wyżej wymieniony kod błędu może to sugerować problemy z którymś z dysków lub płytą główną. Instalacja systemu pochodzi od poprzedniej płyty głównej (ten sam model), pierwsza niestety ta nie odzyskała pełnej sprawności po zeszłorocznej burzy.

 

Pozdrawiam

Piotrek89

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...