Skocz do zawartości

Wincert - Windows 8.1x64 - czy warto kupić STARTER za 10 Euro ?


japonia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moim celem jest:

 

- odchudzenie obrazu iso z Windows 8.1x64 ( wersja oryginalna )

- zmiana domyślnej lokalizacji Program Files, Program Data, Users na inną, np. partycja D

- zmiana lokalizacji domyślnej pliku wymiany, oraz pliku hibernacji ( opcjonalnie )

 

- dodanie updatek bezstresowo

- niekoniecznie, ale i również jakieś sterowniki ( opcjonalnie )

 

- chcę zmienić nazwę komputera na własną

- chcę ustawić grupe domową na: dom

 

- chcę jeśli to możliwe ustawić domyślną własną tapetkę ekranu startowego

- chcę włączyć autologowanie

- chcę aby komputer startował pokazując od razu tradycyjny pulpit ( opcjonalnie )

 

- chcę zintegrować Net Framework 3.5 ( opcjonalnie )

- chcę zintegrować Net Framework 4.x ( opcjonalnie, ponieważ 4.0 chyba już jest w W 8.1x64 )

 

- chcę dodać do płyty, własne programy ( opcjonalnie )

 

- chcę jeśli to możliwe, ustawić, aby komputer, zanim całość wystartuje, zamontował sobie jakiś plik VHD, jako partycję z przypisaniem literki ( opcjonalnie )

 

############################################################################################################################

 

Czy ja dobrze rozumiem, WinReducer jest dostępny za darmo, oraz w wersji za opłatą ?

 

Jeśli jest jakiś inny program, godny polecenia, proszę o przykłady. Modyfikacji będę

dokonywał, siedząc na Windows 8.1x64.

 

Podsumowując, na czystym systemie, chcę zrobić czysty, nowy obraz iso Windows 8.1x64 - zmodyfikowany,

z wybranymi updatkami ( tylko ważne z pominięciem śmieci ), który będzie po prostu chodził bez szwanku.

 

Bardzo proszę, o dokładne informacje. Wymęczyłem się strasznie udatkami W8.1x64 które w ostatnim czasie

szwankowały i dlatego chciałem zrobić gotowca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na forum jest post Picasso na ten temat, fakt, że przeterminowany, ale pomimo, że wkłada w to dużo serca i czasu nie da rady, aby każdy temat był na bieżąco. 

 

Druga sprawa, że na forum było już sporo na ten temat. Musisz po prostu poszukać, możesz skorzystać z forumowej wyszukiwarki lub zawęzić poszukiwania w google do strony https://www.fixitpc.pl. Możesz zwrócić też uwagi na posty uzytkownika @maggreg . On lubi takie zagadnienia i poruszał te kwestie w kilku wątkach.  

 

Ze spraw organizacyjnych to kompletnie nie rozumiem nazwy tematu, co on ma do omawianych tu problemów? Druga sprawa, że wątek ma dużo pytań, od razu rzuca się w oczy niewiele zrobiłeś sam, myślę, że na starcie powinieneś wspomnieć co zrobiłeś sam (o ile to faktycznie w ogóle jest warte uwagi) i zadać te pytania, które są dla CIebie najważniejsze. Nie liczyłbym na to, że ktoś odwali za Ciebie całą robotę. Na co najmniej kilka pytań łatwo znależć odpowiedź w szeroko rozumianym internecie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...