Skocz do zawartości

BitDefender TrafficLight - problem.


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam problem z rozszerzeniem Bitdefender TrafficLight. Korzystam z przeglądarki Chrome (Win 10 64-bit), do tego rozszerzenie uBlock Origin. TrafficLight początkowo działał bez zarzutu, ale później pojawił się problem z "oflagowaniem" stron (zielona/czerwona dioda przy adresie w kolumnie wyszukiwań) jako - bezpieczne lub nie-.

 

Najpierw problem występował tylko na pierwszej stronie, w chwili obecnej w ogóle nie chce "oflagować" żadnej witryny. Próbowałem usuwać i następnie ponownie instalować rozszerzenie, czyściłem ustawienia przeglądarki - Chrome. Niestety nic nie pomaga.

 

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem, lub komu go zgłosić to będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co do tych aktualizacji to natrafiłem na informację, że dostaje je w chmurze, zaś żadnych większych zmian nie przewidują w działaniu programu dlatego też pewnie nie jest rozwijany.

 

U mnie wygląda to dość dziwnie, ponieważ oflagowania przy stronach nie ma - chyba, że strona ma podstrony, np. jeśli dam onet, czy google, to przy podstronach ikonki się pokazują, zaś przy stronie głównej - już nie. Natomiast, gdy odświeżam dane wyszukiwanie, to te ikonki znikają, a przy następnym odświeżeniu ponownie się pojawiają. Wcześniej miałem taki problem tylko na 1-ej stronie wyszukiwania, wystarczyło wejść na każdą kolejną, wrócić i oflagowanie witryn na 1-ej stronie pojawiło się.

 

Założyłem temat także na forum Bitdefender, z tego co zdążyłem zauważyć nie sam jeden mam taki problem, chociaż wcześniej podobne pojawiały się przy Firefoxie, Safari etc. U części użytkowników problem występuje u części nie - być może jakieś aktualizacje przeglądarki? Może jakieś ustawienia oprogramowania zabezpieczającego - na co dzień korzystam z Eset-a, do transakcji bankowych korzystam z modułu Ochrony bankowości. Strzelam, że problem może gdzieś tu tkwić, bo kiedyś podobne środowiska izolowane także potrafiły trochę namieszać przy przeglądarkach - moje własne doświadczenia.

 

W każdym razie będę czekał na rozwój tematu na forum tu i na Bitdefender, póki co faktycznie korzystanie z wtyczki nie ma raczej większego sensu, bo działalność prewencyjna jest wyłączona.

 

@Moderacja - Jeśli byłaby możliwość zmiany mojego tematu na mniej kompleksowy, to byłbym zobowiązany :) Niestety zapomniałem dopisać czego dotyczył problem.

Odnośnik do komentarza

Ok. Miałem na myśli to, żeby bardziej wskazywał na problem którego dotyczy, czyli oflagowania witryn.
 
Swoją drogą co do samej wtyczki, wygląda na to, że problem dla niej stanowią wyszukiwarki internetowe. Dla przykładu wtyczka odmawia posłuszeństwa przy Google i Yahoo, za to na Bing-u, czy stronach typu Facebook działa bez zarzutów.
 

Zmieniam w takim razie nazwę tematu na BitDefender TrafficLight - problem. //Miszel03

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...