Skocz do zawartości

Brak podłączenia drukarki WiFi do sieci "z automatu".


takos

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam następujący problem. 

Na nowo postawionej "siódemce" zainstalowałem drukarkę WiFi Brother DCP-J105 w trybie Ad hoc. Używam karty sieciowej bezprzewodowej RTL8188CU na USB. Wydaje się, ze konfiguracja sieci jest ok. Można się łączyć, ale ręcznie, tzn. trzeba dojść do polecenia >>połącz<<, wybrać moją sieć i wpisać hasło zabezpieczające sieć.

Zainstalowana karta bezprzewodowa nie pokazuje się na pasku, mimo że pokazała się podczas poprzedniej instalacji sterownika po pierwszej instalacji systemu.  

Po połączeniu z siecią ikonka "sieci internetowej" (monitorek z antenką) zamienia się w "słupki" pokazującej połączenia z drukarką w sieci bezprzewodowej.

W XP połączenie odbywało się automatycznie po włączeniu drukarki. Właśnie na takim rozwiązaniu mi zależy.

Systemowa diagnoza sieci  pokazuje jakieś konflikty IP, ale tu już jestem za krótki. Wszystko, co potrzebne wydaje się być zaptaszkowanie i juz nie wiem, gdzie jest problem.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego mankamentu.

 

Niestety, nie mogę załączyć ICSI Netalyzr. Nie wyświetla mi się link do skanowania

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

FSS.txt

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...