Skocz do zawartości

Błąd Microsoft.Net Framework Windows 10 64 BIT


Kamilo87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem a mianowicie podczas zmiany na laptopie z kart graficznej na zintegrowaną intela wyskakuje mi błąd związany z net framework i laptop nie wyłącza się i nie zmienia z karty geforce na integre z niewiadomych przyczyn ... wcześnie było tak, że po naciśnięciu ok komputer sam się wyłączał i uruchamiał na drugiej karcie za wszystkie pomocne rady dziękuje :) W załączniku dołączam plik txt z błędem który wyskakuje pozdrawiam.

Błąd Microsoft.Net Framework.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam przypuszczenia, że mogę mieć jakiegoś virusa albo jakiś inny syf który teraz zaczyna siać spustoszenie więc proszę o przeniesienie mojego wątku do Działu pomocy doraźnej za co z góry dziękuje, ten laptop jest dla Mnie wszystkim i jest bardzo ważny dlatego zależy mi, żeby wszystko działało jak należy oraz muszę pozbyć się wszystkich ewentualnych infekcji. Podam przykład, że po wejściu w plik word-a wyrzuca mi bluescreen za każdym razem nie wiem dlaczego ... kiedyś działo się tak raz z tego co pamiętam na karcie zintegrowanej teraz dzieje się tak również na Geforce nie wiem dlaczego ... może to sprawa sterowników choć pewności brak. Bardzo zależy mi na pomocy i z góry za nią dziękuje . Oczywiście dołączam logi z FRST.

 

PS: Chciałem jeszcze dołączyć logi z GMER-a ale podczas skanowania wyskakuje błąd i aplikacja przestała działać :(

Spróbuje to zrobić w trybie awaryjnym może się uda jak tak to jak najszybciej wkleję logi .

 

Udało się zrobić skan więc dołączam logi z GMER-a.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...