Skocz do zawartości

Nie mogę odświeżyć systemu do stanu początkowego z zachowaniem plików osobistych


thething

Rekomendowane odpowiedzi

Jw. Wszystko zaczęło się od odinstalowania programu Cyberreason RansomFree i zastąpieniem go programem RansomOff (był też niebieski ekran i zrzut pamięci a potem restart), niektóre programy przestały działać, zużycie procesora jest wysokie, dużo procesów WerFault.exe w Taskmgr. Opcja odśwież system do stanu początkowego kończy się zawsze komunikatem w skrócie wystąpił błąd, nie wprowadzono żadnych zmian, instalując system z płyty ISO mam do wyboru tylko opcję Nic i tu kolejny błąd "nie można zachować ustawień systemu Windows,plików osobistych i aplikacji, ponieważ bieżąca wersja systemu Windows może być zainstalowana w nieobsługiwanym katalogu." opcja bootowania z DVD to samo. Od razu napomnę że nie mam punktów przywracania ani na co zgrać plików. Ten poradniczek nie pomaga http://errorfixer.co/windows-10-installed-unsupported-directory/ . Na stronie pomocy Microsoft jest dużo takich tematów i nie znalazłem żadnej pomocnej rady. Muszę zachować swoje dane, nie ma innej opcji. Nie nagram 300GB na płyty DVD albo nie kupię dysku przenośnego, aby potem okazało się że i opcja Usuń wszystko kończy się tym samym rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli masz 300 GB WAŻNYCH plików, których nie możesz utracić, to zakup zewnętrznego dysku jest jak najbardziej wskazany (wiadomo: ludzie dzielą się na tych, co robią i tych, co będą robić backupy ;) ). I to niezależnie od tego, czy akurat teraz uda ci się odświeżyć system bez utraty plików, czy nie.

Może opisz też dokładniej na jakie problemy napotkałeś przy stosowaniu linkowanego poradnika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...