Skocz do zawartości

System zawiesza się po wzbudzeniu z uśpienia


scott

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj kupiłem laptopa używanego z preinstalowanym systemem przygotowanym przez sprzedawcę. System aktywowałem i zaktualizowałem. Dzisiaj odkryłem, że chwilę po wybudzeniu systemu z uśpienia, system zawiesza się (dzieje się tak za każdym razem). Wyłączyłem hibernację, ale nadal problem występuje. Proszę o podpowiedź co może być przyczyną problemu.

 

Poniżej zamieszczam logi 

Win 7 Prof 64-bit

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam. Często problemem jest RAM w takich przypadkach. Dobrze jest zrobić również update BIOS-u do najnowszego jak nie zrobił tego sprzedawca. Z wielkości dysku domyślam się że to dysk SSD tylko jak mógł byś podać producenta i model to też było by miło, bo w niektórych modelach dysków też były takie objawy.

 

PS. zainstaluj power management do swojego modelu laptopa jeśli nie masz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

Wczoraj ponownie wgrałem wszystkie sterowniki  (nic to nie pomogło). Rzeczywiście zaczynałem podejrzewać, że może to być coś ze sprzętem np z RAM. Niestety po kupnie nie sprawdziłem czy usypianie działało prawidłowo, czy było już od samego początku np. w preinstalowanym systemie. Po tych próbach a przed ewentualną podmiana kości cofnąłem system prawie do wersji kupnej i okazało się, że usypianie działa. Wykonałem ponownie wszystkie aktualizacje systemu, sterowników itp. i działa bezbłędnie. Ciekawostka!

 

W związku z powyższym temat zamykam i dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...