Skocz do zawartości

Podświetlenie LED, problem z MSI GAMING APP, MSI B250 Gaming Pro Carbon, MSI GeForce 1060 6gb x gaming


martinesq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam nowego kompa i związku z tym że postanowiłem kupić obudowę z oknem cała reszta sprzętu musiała być na ledach więc mam plyte główną MSI b250 oraz kartę graficzną MSI GeForce 1060 6gb x gaming, oby dwa podzespoły mają mozliwość wyboru koloru w aplikacji MSI GAMING. Niestety nie działa mi ta aplikacja, próbowałem różnych wersji i niestety problem jest następujący. Wogóle opcja front w karcie graficznej jest zablokowana i nie moge jej zmienić, mogę regulować tylko podświetlenie napisu MSI i loga, jeśli tak ma być no to okej. W opcji płyty głównej i karty graficznej każda próba zmiany koloru kończy się ustawieniem dla karty graficznej koloru białego a dla płyty głównej fioletowego. Jeśli ustawie sobie efekt podświetlenia na przykład na "kolor w rytm muzyki, czy temperatura CPU" to zmieniają się w zależności od sytuacji kolory. Ale niestety zmiana na kolor który chce nie działa i to mnie denerwuje, szukałem już rozwiązania na foracah anglojęzycznych i nie za bardzo potrafię znaleźć rozwiązanie. Dezinstalacja i instalacja na nowo programu powoduje powrót do fabrycznych ustawień czyli wszystko świeci mi się na czerwono, jednakże pierwsza próba zmiany koloru na jakikolwiek powoduje zmianę na fioletowy a na karcie graficznej na biały, i tyle.. Proszę o pomoc bo już nie wiem czy dostałem wadliwy sprzęt czy może to wina moja.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...