Skocz do zawartości

Problem z odinstalowaniem office 2010


pieki21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z odinstalowaniem pakietu Office 2010.

Mianowicie przy próbie odinstalowania przez panel sterowania->programy, nic się nie dzieje pojawia się klepsydra na chwilę i nic.

Próbowałem użyć programów deinstalacyjnych(Revo Uninstaller, Total Uninstall) ale one również nie dały sobie rady.

Revo w ogóle nie widzi instalki offica,a Total uniinstal widzi instalkę ale nie potrafi go odistalować, pokazuje że brakuje plików instalatora(nie podaje jakich), albo że system nie obsługuje języka w jakim napisany jest pakiet.

Próbowałem również tkiej małej aplikacji jak remover office 2010, mieli i mieli i nic.

Przy próbie przeinstalowania (wersja 32bit) pokazuje komunikat że jest już zainstalowana wersja 64 bit , a jka instaluję 64bit to pokazuje że jest wersja 32 bit.  

Próby usunięcia fizycznie katalogu z office też nic nie dają. Przy próbie usunięcia pojawia się komunikat o tym że z katalogiem powiązane sż procesy,i nie daje go usunąć.

Udało mi się usunąć katalog przy użyciu total comandera z aplikacji erd comander.Ale po restarcie w tajemniczy sposób katalog oraz jego zawartość wróciła.

Przywracanie systemu też nic nie daje.

Nie mam już pomusłu jak sie go pozbyć lub naprawić.

Poproszę o pomoc.

Załączam logi z frst.


 

 

 

Addition.txt

Shortcut.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...