Skocz do zawartości

Infekcja z adresu filmykropkato ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zachciało mi się sprawdzić jak się ogląda filmy z podejrzanych źródeł i parę razy skorzystałem z adresu z tematu. Początkowo poza kłopotliwym zamykaniem okien z idiotycznymi reklamami, filmy oglądało się dobrze. Później jednak zaczęły się pojawiać częste zniekształcenia dźwięku i zacięcia.
Niezbyt zależy mi na kontynuowaniu darmowego oglądania -bardziej chcę wiedzieć, czy nabawiłem się tam infekcji, czy nieopatrznie zaakceptowałem infekcję, czy nie miałem szansy jej uniknąć i jakie są najprawdopodobniejsze rzeczywiste zyski twórców serwisu, bo ich reklamy tak idiotyczne, że w nie chyba nikt nie klinie.
Na stronę z tematu wchodziłem też androidowym tabletem Qualcore 1021, po czym też pojawiły się problemy (uporczywe reklamy). Nie usuwa ich nawet reset do ustawień fabrycznch (opcja w androidzie). Jakby ktoś przypadkiem znał jakiś adres pomocny w takim przypadku dla androida, to proszę krótko wrzucić, tak, by nie rozpraszać właściwego tutaj wątku windowsowego.

Jeśli komuś z Forumowiczów przydadzą się moje pozdrowienia -to je ma. Z wyłączeniem tych, z którymi miałem już okazję rozmawiać -Ci nie mają wyboru, mają pozdrowienia i już.

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach nie widać żadnych oznak infekcji.

 

Zachciało mi się sprawdzić jak się ogląda filmy z podejrzanych źródeł i parę razy skorzystałem z adresu z tematu. Początkowo poza kłopotliwym zamykaniem okien z idiotycznymi reklamami, filmy oglądało się dobrze.

(...)

Na stronę z tematu wchodziłem też androidowym tabletem Qualcore 1021, po czym też pojawiły się problemy (uporczywe reklamy). Nie usuwa ich nawet reset do ustawień fabrycznch (opcja w androidzie). Jakby ktoś przypadkiem znał jakiś adres pomocny w takim przypadku dla androida, to proszę krótko wrzucić, tak, by nie rozpraszać właściwego tutaj wątku windowsowego.

Ale o jakich reklamach i gdzie mówisz? Serwis filmy.to jest oblepiony reklamami i podczas otwierania filmów pojawiają się nowe karty z przekierowaniami. Jest to problem strony a nie urządzenia.

Odnośnik do komentarza

Na komputerze, z którego załączyłem raporty Gmer i Frst, jest probllem polegający na tym, że podczas oglądania jakiegokolwiek video, dźwięk kilka minut jest, później na kilka minut znika, albo jest zniekształcony do niezrozumiałości -następnie dźwięk znowu się na minutę pojawia i tak w kółko. Problem zaczął się w czasie oglądania na filmykropkato, ale teraz występuje wszędzie np. na Youtube.

 

Natomiast reklamy otwierają się same, nawet bez właczania przeglądarki, ale na tablecie. Ten problem również zaczął się gdy na tablecie obejrzałem film z filmykropkato. Problem z tym tabletemj jest juz chyba nieaktualny, bo chyba w końcu udałp mi się skutecznie zresetować to urządzenie -na razie reklamy nie wracają.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeinstalowałem sterowniki i oprogramowanie "dźwięku"  oraz przeglądarkę. Już drugi  dzień dźwięk nie zanika -więc chyba rzeczywiście problem nie oznaczał infekcji. Nie mogę zgadnąć co namieszało w ustawieniach dźwięku (bo nie robiłem nic prócz oglądania filmów i zaglądania na pocztę).

Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...