Skocz do zawartości

Komputer zawiesza się podczas gier


zabor

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nie widać żadnej infekcji, zaś problem to w ogóle nie na ten dział. Temat wstępnie celuję w dział Hardware. Aplikują się nowe zasady i należy dostarczyć inny rodzaj danych: KLIK. Mała precyzja opisu w kwestii restartów, czy masz na myśli że sam resetujesz na twardo przy zawieszeniu, czy może występuje tu autoreset. Jeśli to drugie, to dodatkowo punkt 5 z ogłoszenia: KLIK.

Odnośnik do komentarza

Pewnie że mam. Wiem, że przydałby się lepszy. Tym bardziej, że mam podkręconego procka. Ale nie wydaje mi się żeby to było tym spowodowane. Wcześniej jakoś nie było z tym problemu, więc czemu teraz miałby być? Sam już nie wiem. Może po prostu formata zrobić.. i mieć nadzieje, że wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Wyłączyłem po 10 minutach.
Zapewne miałeś zaznaczone stability test. Tak czy siak już widać, że temperatura grafiki jest sporo za wysoka, gdyby uruchomić Furmark'a w teście "xtreme burning mode" na pełnym ekranie z wszystkimi opcjami to karta nie wytrzymała by pewnie więcej jak 2 min. Zrób coś z nawiewem na kartę, a najlepiej to co pisałem wyżej, tym bardziej że koszt nie jest specjalnie wysoki.

Tak a propos co zasila ten komputer, konkretna nazwa "elektrowni".

Edytowane przez picasso
12.07.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...