Skocz do zawartości

Dziwny problem z klawiaturą


Backout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moja dziewczyna posiada laptopa Acer F553M. Wczoraj wieczorem zainstalowana została na nim aktualizacja językowa w grze AION (nie wiem czy będzie to miało cokolwiek wspólnego z problemem). Po jej zakończeniu, rano zauważyliśmy, że pojawił się problem z logowaniem do Windowsa 8.1. Kiedy wpisuję hasło do użytkownika, nie działają mi klawisze "E", "P", "O", "L", oraz w Biosie dodatkowo nie działa "->". Dodatkowo, gdy polu wpisywania hasła wpisuję P, wyskakuje boczne okno o zmianie rozdzielczości ekranu.. dzisiaj go rozebrałem, przeczyściłem, złożyłem na nowo i działało przy pierwszej próbie logowania. Odstawiłem laptopa na godzinę, wchodzę i znów to samo. Czasami działa litera "L". Czasami podczas wpisywania hasła włącza się narrator. Nie wiem czym może to być spowodowane. W dodatku, litery E P O L nie działają także na klawiaturze ekranowej co jest bardzo dziwne, bo gdyby to była awaria klawiatury to raczej ekranowa powinna zdać egzamin.. jakieś pomysły? Z  góry dziękuję za pomoc.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...