Skocz do zawartości

aktualizaca KB 3206632


tada44

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem że KB3206632 ma zastąpić aktualizacje kb3201845,podjąłem próby by ją zainstalować ponieważ tej pierwszej u mnie na 2 komputerach nie mogłem zainstalować i chyba z 10 razy na różne sposoby (automatycznie windows update ani ręcznie)

Wczoraj windows update ściągnął tą poprawkę kb 3206632  i po zainstalowaniu , po ponownym uruchomieniu dochodzi do 8% i wycofuje poprawki.Wyczyściłem pilk software distribution.włączyłem narzędzie do naprawy update - nic nie wykazał,pobrałem ręcznie tą poprawkę i to samo tylko trwało to b.długo i to samo wycofał wprowadzone zmiay(w pewnym momencie w pliku softwre distrub,było ponad 5GB a po nieudanej aktulizcji zostało w tym pliku 1,1GB)

Pozostałe poprawki o aktualizacji zabezpieczeń programu dla microsoftu się zainstalowały poprawnie i aktualizacja adobe flesh player też.

Czy może ma ktoś pomysł jak to zaktualizować?

Czy po prostu czekać- bo windows update cały czas chce instalować.

Laptop Lenowo,  windows 10 wersja 1607- 14393,447

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

U mnie wczoraj ta poprawka doszła do 95% pobierania i po trzech godzinach niepobierania wybrałem uruchom ponownie.

Następnie po pewnym czasie wyłączyłem kompa.

Dzisiaj po południu odpaliłem Zainstaluj aktualizacje i poszło bez problemów w ciągu godziny.

Ja bym poczekał i jutro poprawił.

 

Po instalacji TiWorker będzie miądlił dyskiem dosyć długo.

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj ta poprawka doszła do 95% pobierania i po trzech godzinach niepobierania wybrałem uruchom ponownie.

Następnie po pewnym czasie wyłączyłem kompa.

Dzisiaj po południu odpaliłem Zainstaluj aktualizacje i poszło bez problemów w ciągu godziny.

Ja bym poczekał i jutro poprawił.

 

Po instalacji TiWorker będzie miądlił dyskiem dosyć długo.

Tak zrobię dzięki za otuchę!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...