Skocz do zawartości

Problemy po zainstalowaniu aktualizacji KB3201845


Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj zaczęły się problemy z odtwarzaniem materiałów wideo w internecie (nieustanne buforowanie) następnie nie mogłem wcale wchodzić w pewne strony przez brak certyfikatów.

Przeglądarki nie chciały pobierać plików exe wtyczka flash ulegała awarii ,dodam tez,że przy pierwszym odpaleniu GMER wykrył modyfikacje systemu podczas pre-skanowania po czym nie mogłem nić zrobić zatem po ponownym uruchomieniu komputera wykonałem skan który przebiegał bez żadnych alertów

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

post-1335-0-70140000-1481629652_thumb.png

post-1335-0-77420000-1481629665_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

sam jestem zszokowany,że ochrona systemu była wyłączona... obecnie włączyłem ją ponownie.

Co ciekawe problemy z witrynami występują na firefoxie Edge działa trochę lepiej od lisa a na IE działa dosłownie wszystko...

Próbowałem wcześniej przeinstalować lisa ale nadal jest to samo obecnie śledzę link podrzucony wyżej przez użytkownika @Zappa 

Odnośnik do komentarza

Naprawiłem Lisa przez przywrócenie starego profilu po czym lis się zaktualizował...  zaktualizowałem flash playera wyłączyłem windows update za pomocą wskazówek użytkownika @Rucek z wątku https://www.fixitpc.pl/topic/27603-windows-10-botnet/page-2

Obecnie jest ok Lis nie szaleje działa wszystko poprawnie dźwięk wrócił do normy jedynie ESET mi sypie,że system jest nie aktualny i ciekawe czemu każe mi instalować sterowniki Intela gdzie są zainstalowane najnowsze jakie znalazłem...

post-1335-0-78220000-1481657110_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...