Skocz do zawartości

Internet Explorer 8 jak 11 nie łączy się z siecią


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po aktualizacji systemu Internet Explorer zaktualizowal sie do wersji 11. Nie laczy sie on jednak z siecia.Odinstalowalem aktualizacje zwiazana z IE 11 i system powrocil do poprzedniej wersji IE czyli 8 .Okazuje sie,ze tez IE nie laczy sie z siecia.Nie jest mi tak naprawde potrzebna ta przegladarka,bo korzystam z innej,ale.....-programy promocyjne ze strony "Giveaway of the Day"nie chca sie zainstalowac na moim kompie,bo wyskakuje blad:Failed to connect.Please try again later".Z tego co wiem,to wlasnie instalki programow z tej strony aby aktywowac lacza sie wlasnie tylko przez IE. Prosze o zdiagnozowanie problemu.Dzieki srdeczne.System Windows 7 SP1.Logi FRST i GMER   Dodam jeszcze plik minidump poniewaz przed chwila mialem blue screena-pierwszy raz odkad mam kompa(2 lata)

 

Nastapila mala zmiana. Przywrocilem system do wczesniejszego stanu.Czyli obecnie jest IE 11 i nadal sie nie laczy z siecia.Zauwazylem przy tym blad w dzienniku zdarzen:DistributedCOM zdarzenie 10016. Jak na razie "ekranu smierci " nie mialem. Nowe logi FRST

 

 

Co do adresow DNS ustawialem programem DNSJUMPER...bylem przekonany,ze to bezpieczne-okazuje sie,ze nie za bardzo? Tylklo,ze z testow wynika,ze sa one najszybsze a dlaczego z Hong Kongu??? Zmienie je w takim razie na inne. Prosze o dalsza pomoc.Dzieki

GMER.txt

minidump.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jestem dopiero szkolony do udzielania pomocy tutaj, więc konkretnych zleceń nie mogę rozpisać, zwłaszcza związanych z infekcjami. Raporty wykazują obecność zagranicznych adresów DNS, do tego: resztek adware, szczątek programów itd. Ale wracając do nurtujących DNS:

 

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 208.67.222.220 208.67.220.222
Tcpip\..\Interfaces\{D1430F22-71B9-470D-8DB9-D51523E4BD41}: [NameServer] 208.67.222.222,208.67.220.220,93.174.25.97
Tcpip\..\Interfaces\{D1430F22-71B9-470D-8DB9-D51523E4BD41}: [DhcpNameServer] 208.67.222.220 208.67.220.222
DNS Servers: 208.67.222.222 - 208.67.220.220

 

to są adresy Hong Kongu typu OpenDNS - KLIK. Jeśli to nie celowe ustawienia to to stanie się priorytetem. Napisz co i jak w związku z tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...