Skocz do zawartości

nowy komputer - brak mozliwosci pobrania uaktualnien


zbiant

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

w nowym komputerze nie moge dokonac aktualizacji systemu. Pobiera aktualizacje ale podczas instalacji wywala sie z bledem 0x800703f1.

Poza tym nie moge spolonizowac win10. Postepuje wg wskazowek na stronie MS ale niestety to nie dziala.

Przepraszam za brak polskich liter ale to wynik braku jezyka polskiego.

Prosze o pomoc, pozdrawiam

 

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jakie przeprowadziłeś dokładnie działania w kwestii zmiany języka? Takie jak poniżej?

kliknij flagę start > wybierz Settings (zębatkę), wybierz "Time & Language" i "Region & Language". kliknij "Add a language" i wybierz polski. wejdź w opcje, pobierz wszystkie pakiety, wróć do Region & Language i ustaw jako domyślny.

 

 być może w panelu sterowania w zmianach preferencji językowych trzeba jeszcze przenieść język polski na górę listy. 

 

Co do błędu, czy próbowałeś oficjalnych rozwiązań? [klik]

Odnośnik do komentarza

 

Jakie przeprowadziłeś dokładnie działania w kwestii zmiany języka? Takie jak poniżej?

 być może w panelu sterowania w zmianach preferencji językowych trzeba jeszcze przenieść język polski na górę listy. 

 

Co do błędu, czy próbowałeś oficjalnych rozwiązań? [klik]

 

Ad1. Co do zmiany języka.. próbowałem tych wszystkich metod opisanych w różnych poradnikach ale wywalał się podczas ściągania  pakietu językowego.

Ad2. Co do błędu... przed napisaniem na to forum wykonałem "Method 1:" i "Method 2:"

Odnośnik do komentarza

Hmm, spróbuj pobrać ze strony microsoft pakiet stand-alone kłopotliwej aktualizacji i zainstalować go ręcznie. Znajdziesz go tutaj [klik]. Będzie to "Aktualizacja systemu Windows 10 dla komputerów z procesorami x64 (KB3161102)".

 

Co do pakietu językowego, udało mi się znaleźć jeden na stronie MC (hxxp://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/updt/2015/11/lp_8a8e94abfe477bd7c362a2cc7f656082033309c1.cab) ale trzeba się bawić z instalacją przez lpksetup i nie mogę zagwarantować, że wersja będzie odpowiednia, bo nie mam jak przetestować. Jeśli uda się zaktualizować system, to możliwe, że problem sam się rozwiąże, więc nie spiesz się z tym :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...