Skocz do zawartości

Słuchawki bluetooth - brak audio device


gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem adapter USB bluetooth 4.0  Logilink i słuchawki bezprzewodowe Soundblaster JAM.

Udało mi się dodać urządzenie i sparować poprawnie

ny4xDXi.png

 

Ale nie mogę niczego posłuchać na słuchawkach, bo nie ma żadnego innego urządzenia mixującego niż IDT Audio

2bRgvZM.png

 

Próbowałem zainstalować jakieś sterowniki ze strony producenta słuchawek ale wyskakuje mi błąd (prawdopodobnie to nie są sterowniki dla WinXP, innych nie ma)

0ICkYM9.png

 

Na stronie producenta znalazłem informację o wymaganiach systemowych ale wynika z nich że wymagany jest minimum Windows Vista, albo późniejszy.

lTxFdTQ.png

 

 

Prawdopodobnie zmarnowałem pieniądze a sklep nie przyjmie zwrotu rozpakowanego towaru, ale zapytam jeszcze czy jest jakaś możliwość zainstalowania tych słuchawek na Windows XP tak żeby można było wybrać w ustawieniach dźwięku urządzenie miksujące Bluetooth Headphones?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli kupowałeś przez internet, to możesz zwrócić towar w ciągu 10 dni roboczych od daty zakupu, nawet rozpakowany. Jeśli zaś w sklepie stacjonarnym, to większość sklepów, zwłaszcza sieciówek, pozwala zwrócić towar nawet do 30 dni, ale tutaj akurat nie mają takiego obowiązku, więc jak nie pójdziesz to się nie dowiesz :)

 

Co do samego połączenia, bez sterownika... Możesz spróbować zadziałać z programem BlueSoleil (darmowy tylko trial) albo podobnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...