Skocz do zawartości

Długi start systemu


Grisza

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Usługi (i tylko je) wyłączyłem. Z oczywistych powodów usługi McAffe zostały włączone -> automatycznie przestawiają się na uruchamianie z systemem. Po pierwszym restarcie anulowałem wykonanie pomiaru, bo pojawiły się komunikaty systemowe, które wcześniej musiały być blokowane.

Teraz log faktycznie ma odpowiedni rozmiar. 

 

http://www84.zippyshare.com/v/XEQUFyQI/file.html

Odnośnik do komentarza

Czy Ty masz ustawione automatyczne logowanie?

Program zarejestrował tylko dwie fazy logowania. Nie ma Explorer Init i Post Boot. Załadował się w ogóle pulpit? 

 

Ja tylko powtórzę - czy, aby na pewno wyłączyłeś wszystkie usługi, które nie są od microsoftu i automatyczne uruchamianie programów? Ja widzę, że odpala się tu całkiem sporo niepotrzebnych rzeczy, wypiszę tylko część: 

AsusWsService

AsusGiftBox

AsusTpCenter

Epson Event Manager

Dropbox

Evernote

Avast Secure Line

Daemon Tools

Realtek 

Google

Samsung Kies

 

Odinstaluj tymczasowo McAffe w takim razie. Zmniejsz czas do standardowej ilości 300, nie jest potrzebny aż taki duży przedział, zwłaszcza, że to niczego nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza

Zrób jeszcze raz log, znowu jest okrojony. 

Może spróbuj tej komendy: 

xbootmgr -trace boot -traceflags latency+dispatcher -stackwalk profile+cswitch+readythread -notraceflagsinfilename -postbootdelay 300 -resultpath c:\xperf -prepsystem

 

Mimo wszystko w tym co dałeś rzuca się w oczy: 

 compattelrunner , który to jest częścią aktualizacji KB2952664. Zalecałbym na próbę odinstalowanie jej. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...