Skocz do zawartości

Zawieszanie się komputera podczas grania


Grimm

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

hmm, obie te gry to sieciówki, czy na grach bez wymaganego łącza internetowego problem również występuje? 

trudno mi okreslic poniewaz w nic innego nie gram internet 150/100

 

zauwazylem tez ze przegladarka mi sie zacina freezuje tak jak w grach

 

Jakies pomysly panowie? gdy minimalizuje gre i potem wroce do niej po chwili mam czarny ekran i freezy tez....

post-8378-0-36320000-1477570680_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Pokaż proszę Smart dysku - czy to z Victorii czy z GSmartControl. 

Druga sprawa, że dalej nie dołączyłeś logów z FRST. 

https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-og%C3%B3lne-raporty-systemowe/?do=findComment&comment=160527

 

Po zamieszczonym screenie z Victorii wnioskuję, że dysk jest bardzo mocno używany. Być może coś mu dolega, choć szczerzę w to wątpię. Stawiam na to, że jest obciążony. 

Odnośnik do komentarza

Ponów proszę skan w Victorii w trybie awaryjnym. I pokaż screena. 

 

Chciałbym też, abyś taki sam skan wykonał jeszcze z poziomu innego środowiska. 

 

Pobierz WinPE 10 Sergei Strelec bądź Hiren's Boot. Do tego pierwszego linku mi dawać nie wypada, znajdziesz w google. 

Info jak Hiren's Boota wgrać na pena: 

http://www.hiren.info/pages/bootcd-on-usb-disk

Pamiętaj, żeby ręcznie dograć Victoria 4.47 - po prostu dorzuć ją do jakiegoś folderu. 

 

WinPe 10 Sergei Strelec wgrasz za pomocą programu Rufus. 

 

I zrób taki sam skan w Victorii. 

Odnośnik do komentarza

Nie musisz już reszty dodawać, jeśli w awaryjnym jest okej, to znaczy, że to nie wina dysku... niestety, muszę pomyśleć co tak dysk obciąża

ok czekam na dalsze instrukcje i dziekuje za dotychczasowa pomoc :))

nie wiem czy to za znaczenie ale teraz mi sie przypomnialo ze w lato jak bylo goraco w pokoju to czasem dziwnie pikał komputer

Odnośnik do komentarza

Nie wcinam się w temat ale mam pytanie czy ten test w Victorii  z postu #8 nie był przypadkiem robiony w czasie gry lub podobnej sytuacji?

W poście #1 widzę zaniżoną wartość napięcia baterii na płycie 2,160V przy nominalnej 3,3V. Ile lat ma płyta i czy kiedyś wymieniałeś tą baterię?

Proponuję sprawdzić ją przy pomocy miernika (HWInfo czasem oszukuje lub układ kontrolny napięć na płycie) i ewentualnie wymienić.

Nie kupuj w AGD tylko w komputerowym.

Odnośnik do komentarza

Nie wcinam się w temat ale mam pytanie czy ten test w Victorii  z postu #8 nie był przypadkiem robiony w czasie gry lub podobnej sytuacji?

W poście #1 widzę zaniżoną wartość napięcia baterii na płycie 2,160V przy nominalnej 3,3V. Ile lat ma płyta i czy kiedyś wymieniałeś tą baterię?

Proponuję sprawdzić ją przy pomocy miernika (HWInfo czasem oszukuje lub układ kontrolny napięć na płycie) i ewentualnie wymienić.

Nie kupuj w AGD tylko w komputerowym.

podczas tego 1 testu nic nie robilem lecz wlaczylem go kiedy komputer pracowal kilka godzin

pc ma okolo 6lat

nic nie bylo w nim nigdy wymieniane

edit dodaje 2 test wlaczylem komputer i odrazu odpalilem skan:)

post-8378-0-07220000-1478127556_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...