Skocz do zawartości

Dziwny problem z Facebookiem.


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak próbuję się zalogować na konto poprzez komputer to dostaję komunikat:

 

 

Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe
Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.

 

 

Jak loguję się poprzez telefon, aplikację android to działa bez problemu. 

 

Logowanie przez komputer sprawdzałem na różnych komputerach, przeglądarkach (Mozilla, Chrome, IE) , na Linuksie to samo :(

 

Support Facebooka milczy w tej sprawie, choć zgłoszenia problemu dokonałem z kreatora innego problemu, bo zgłaszania dokładnie takiego problemu nie przewidzieli chyba...

 

Problem trwa od tygodnia a gdzie tu ich parę minut...

 

Miał ktoś taki problem? Ktos ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ostatnio tak parę razy miałem tylko z Wykopem. Tzn kiedy próbowałem wchodzić na serwis poprzez link umieszczony w zakładkach, otwierający jeden konkretny tag. Zamiast tego musiałem otworzyć najpierw link z stroną główną, potem mogłem przejść do tagów. Z tym że miałem tak z 3-4 razy i problem jak nagle się pojawił tak znikł, a ostatnio robiłem duże porządki na komputerze.

Może na początek wyczyść pamięć podręczną w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...