Skocz do zawartości

Urządzenie bluetooth do odbioru audio, przycina podczas odbierania z PC


michalprog

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Kupiłem adapter bluetooth pod USB do PC: Bluetooth v.2.0 Dongle oraz Bluetooth Music Reciever H-163. Podłączyłem oba urządzenia, jedno do komputera, drugie do głośników pod wejście liniowe. Ustawiłem w systemie, żeby odbiornik był domyślnym odtwarzaczem dźwięku. Wszedłem na YouTube i puściłem jakiś film. Dźwięk strasznie przycina. Nie da się nic zrozumieć. Słychać takie "krztuszenie się", 100 ms dźwięku i 100 ms przerwy, i tak w kółko. Co może być tego powodem? Co zrobiłem źle?

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem rozwiązany, problemem był niekompatybilny adapter BlueTooth (2.0 zamiast 2.1+)

 

PS

Ale niestety, pomimo, iż dźwięk jest znacznie płynniejszy, a głośniki stoją ok. 2 m, od adaptera (komputera), to i tak zdarzają się od czasu, do czasu, trzaski. Może to kwestia taniego modułu BT do głośników.

 

PS2

Proszę o polecenie urządzenia do odbierania dźwięku, przez bluetooth> Moje kosztowało 20 zł, a widzę, że są takie, nawet za 140 zł. Np.: http://www.x-kom.pl/p/218820-glosniki-logitech-bluetooth-audio-adapter.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...