Skocz do zawartości

Pedrive nie działa po wgraniu plików


mar173

Rekomendowane odpowiedzi

Kingston DT108 8GB

Wgrany jest Slax - linux przeznaczony na usb

Przed wgraniem plików pendrive był widoczny na każdym komputerze i windowsie z wgranym linuxem

 

Wgrałem plik rar z systemem, kilka plików mp3 i dokumenty

Od tego czasu pendrive nie jest widoczny w BIOSIE, windowsie, zarządzaniu dyskami, diskparcie, w programie WinSetupFromUSB-1-7

Uszkodzony ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najwyraźniej, z tym, że uszkodzenie, że pendrive'a w ogóle nie wykrywa to rzadkość. Na zdjęciach nie widzę żadnej diody led, z tego wnioskuję, że jej nie posiada, ale gdybym był w błędzie - zobacz czy się świeci po podłączeniu. Po podłączeniu urządzenia w czasie pracy systemu nie ma charakterystycznego dźwięku, że wykrywane jest nowe urządzenie? Ew. po ręcznym  skanowaniu w poszukiwaniu nowego sprzetu w menadzerze urzadzen? 

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej, z tym, że uszkodzenie, że pendrive'a w ogóle nie wykrywa to rzadkość. Na zdjęciach nie widzę żadnej diody led, z tego wnioskuję, że jej nie posiada, ale gdybym był w błędzie - zobacz czy się świeci po podłączeniu. Po podłączeniu urządzenia w czasie pracy systemu nie ma charakterystycznego dźwięku, że wykrywane jest nowe urządzenie? Ew. po ręcznym  skanowaniu w poszukiwaniu nowego sprzetu w menadzerze urzadzen? 

 

Nic ze znanych sposobów. Pozostaje jeszcze uruchomić system z innego pendrive z wgranym Gparted z tym że nie mam innego pendrive.

Zauważyłem podczas wgrywania plików na pendrive utworzony plik z nazwą readyboost - poczym plik sam został usunięty. Dałem usuń bezpiecznie sprzęt, wyłożyłem -> od tego czasu pendrive nie jest widoczny na żadnym komputerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...