Skocz do zawartości

Wolny internet tylko w 1 przypadku


kapanihan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam!

Wczoraj formatowałem laptopa.

 

Przed formatem: internet działał normalnie, prędkości zbliżone do deklarowanych.

 

Po formacie: Internet działa normalnie w trybie awaryjnym i po kablu. Przez wifi działa tragicznie. Prędkość 10 razy wolniejsza.

 

System to czysty obraz Windows 7 x64 z wgranymi sterownikami od chipsetu, usb.

 

Specyfikacja laptopa: Lenovo y510p i7 4720mq, 16gb ram, samsung 850 evo 500gb ssd, gt 755.

 

 

W takim razie wina jest sterowników. I faktycznie, aktualnie na stronie producenta dostępne są:

LAN: 
***1. WLAN Driver (Atheros, Broadcom) for Windows 7 (32-bit, 64-bit) - IdeaPad Y410p, Y510p 

2. Sterownik sieci Atheros LAN Driver dla systemu Windows 7 (32-bitowego, 64-bitowego) — urządzenia IdeaPad Y410p, Y510p 


WLAN:
***1. WLAN Drvier (Atheros, BroadSterownik WLAN (Atheros, Broadcom) dla systemu Windows 7 (32-bitowego, 64-bitowego) — IdeaPad Y410p, Y510pcom) for Windows 7 (32-bit, 64-bit) - IdeaPad Y410p, Y510p 

2. Sterownik Intel WLAN Driver dla systemu Windows 7 (64-bitowego) — urządzenia IdeaPad Y410p, Y510p 
 
 
 
 
Sterowniki przy których jest "***" nie mogę zainstalować . Dostaję błąd "no appropriate driver to be installed". Niestety nie pamiętam czy przed formatem miałem je zainstalowane. Na pewno miałem ten sam system, ale sterowniki tam instalowałem dość dawno.
 
 
Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...