Skocz do zawartości

Błędy aktualizacji windows7 0x40017 i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem zaktualizować system z Win 7 Professional x64 na Windows 10. Na początku przez windows Update, potem asystentem pobierania na końcu przez MediaCreationTool:

żadna z metod nie przynosi rezultatu, z poziomu systemu instalacja staje na etapie konfiguracji sterowników- potem restart i odzyskiwanie poprzedniej wersji systemu.

Próba instalacji z dysku bootowalnego- w początkowym etapie wyrzuca komunikat o braku zgodnego sterownika cdrom (z płyty również)- żaden dostępny nie jest akceptowany przez instalator, który nie puszcza do dalszych etapów.

Proszę o pomoc, swoje możliwości już chyba wyczerpałem.

logi Panther

 

 

setupact.txt

setuperr.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ile masz miejsca na dysku? KLUCZOWE PYTANIE!

Znaczy na partycji, na której usiłujesz zainstalować system. Bo ten wymaga u mnie np. ok. 40GB. O czym Microsoft nie raczył użytkownika poinformować, a w trakcie instalcji nakładkowej objawia się to jakimiś komunikatami z rzyci, typu brak sterownika właśnie. A na ikonce "Uzyskaj system Windows 10" widocznej na pasku narzędzi, możesz mieć wykrzyknik i brak zgodności, mimo zaliczonego "raportu zgodności". Wszystko przez brak miejsca na dysku.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...