Skocz do zawartości

Szukam programu


korek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam programu którego mógłbym sobie używać na windows 10 do usuwania/naprawy rejestru ponieważ używałem ccleanera ale poczytałem ze on do rejestru sie nie nadaje +załącznik mam takie 2 rejestry jeden to jakis przypadkowy a ten drugi to nawet gdy usuwam to i tak od nowa zaraz jest .

post-17938-0-99490000-1468442442_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie znam lepszego "czyściciela" systemu i rejestru, niż JetClean http://portable.info.pl/jetclean-portable/

Wersja z lutego 2016 roku jest już dla W10.

Rozpakować, w folderze uruchomić JetClean.exe.

To, co znajduje w rejestrze i czyści, z tego robi backupy przywracania, ale nie zdarzyło się, żeby skorzystać kiedykolwiek na paru systemach, ani nie czytałem, żeby ktoś musiał przywracać. Dla świętego spokoju jest takie coś i dobrze. Ponadto można w JC tworzyć punkty przywracania systemu.

Ustawienia domyślne są bezpieczne. Samemu tylko trzeba odznaczać to, co ma nie być czyszczone w Firefoxie, czy w EDGE, żeby nie czyściło haseł, zalogowań, czy ustawienia stron.

Między innymi funkcjami, JetClean czyści RAM, ale tylko z wielkości tego, co załadują aplikacje. Program zostawia windowsowy przydział i systemowi nie rusza pamięci.

Z narzędzi, program ma odinstalator, optymalizację autostaru, defragmentację rejestru, czy przyśpieszenie internetu.

 

To jedyne narzędzie, po którym wyraźnie zauważalne jest przyśpieszenie systemu. Nigdy nic potrzebnego nie usunął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...