Skocz do zawartości

Google Kalendarz - Utrata danych


dontpanic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem:

U mnie w pracy muszę każdy dzień opisać w google kalendarz (godzina przyjścia, wyjścia, co robiłem).

I wszystko było ok przez miesiąc.

 

Mam adres na Gmailu ale korzystam z Thunderbirda. W momencie jak zalogowałem się na pocztę przez przeglądarkę (gmail.com) wszystkie zapisane wydarzenia w kalendarzu znikły.

Normalnie się loguje (prowadzę tylko jeden kalendarz), tylko że wszystkie dni mam wyczyszczone.

 

Co więcej, osoby którym udostępniłem swój kalendarz widzą normalnie wszystkie wydarzenia.

Co mam robić? jak mogę odzyskać swoje wydarzenia?

 

miał ktoś podobny problem?

 

pozdrawiam

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Mam adres na Gmailu ale korzystam z Thunderbirda. W momencie jak zalogowałem się na pocztę przez przeglądarkę (gmail.com) wszystkie zapisane wydarzenia w kalendarzu znikły.

Normalnie się loguje (prowadzę tylko jeden kalendarz), tylko że wszystkie dni mam wyczyszczone.

 

Co więcej, osoby którym udostępniłem swój kalendarz widzą normalnie wszystkie wydarzenia.

 

1. Nie popełniłeś aby podstawowego błędu = czyli nie zapomniałeś zaznaczyć klikiem kalendarz po lewej? Pozycja ma być w kolorze (kalendarz wybrany) a nie na biało (nie pokaże żadnych zdarzeń):

 

calendar1i.png vs. calendar2w.png

 

U mnie po zalogowaniu na Gmail i wywołaniu linka Kalendarza tak właśnie było, nie był w ogóle zaznaczony i wszystko niby puste. Jeśli to jednak nie taka banalna wpadka:

 

 

2. Popatrz jeszcze tu KLIK, czyli Cookies:

 

Google Calendar is blank, no events appear at all. Can I restore? What happened?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

This has happened in my Integrated gMail as well. I think it has to do with cookies that are being stored.

 

To correct, I go to Tools> Options> Privacy (this is in Firefox) and Clear All Current History.

 

Then I go back to Google - gMail and click on the Calendar hyperlink at the top left. I can view the Calendar from there.

 

Then I go back to gMail and depress F5 (Refresh); eventually the calendar appears again!

 

(choć mam nieodparte wrażenie, że tu chodzi o to samo co w punkcie 1, cookies owszem może trzymać ustawienie z zaznaczeniem)

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...