Skocz do zawartości

Nie można zainstalować aktualizacji i system nie wykrywa pamięci telefonów


StarScream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z Windowsem 10 build 10586.318, a mianowicie zacznę od tego, że system nie może zainstalować sterowników do telefonu Xiaomi Redmi Note 2 i do Nokii Lumii 920 (zdjęcie w załączniku). Próbuję automatycznie znaleźć sterowni, ale niestety to nie pomaga. Wyskakuje błąd pokazany w załączniku nr 2. To samo było z Lumią, mimo zainstalowania aplikacji "Pomocnik telefonu". Dodam, że około miesiąc temu wszystko było w porządku, system widział telefony w "Mój komputer" i dało się normalnie dodawać pliki na pamięć.
Druga rzecz z jaką mam problem [i wydaje mi się że są to powiązane sprawy, ponieważ po którymś updacie system nie mógł wstać i dopiero wejście w tryb awaryjny (nic nie zrobienie) i uruchomienie "naprawiło" ten błąd.], to jest niemożność instalacji aktualizacji, zarówno .420 jak i tej z Redstone 1. Myślałem z początku że Insider fast i buildy 14xxx.xxx naprawią problem ale one również się nie chcą zainstalować. Pliki normalnie się pobierają w windows update, następnie przygotowywane są do instalacji, ale gdy klikam uruchom ponownie by zainstalować aktualizacje, to na niebieskim windowsowym ekranie jest napisane coś w stylu "Undoing updates (albo changes, nie pamiętam)" , system się restartuje 2 razy i po zalogowaniu wyskakuje z prawej strony w powiadomieniach okno "Nie mogliśmy zainstalować aktualizacji".

Przed pobraniem aktualizacji na dysku systemowym mam 19 GB wolnego miejsca (jeśli to ma jakieś znaczenie). Robiłem CHKDS dysku C: (0 błędów), i skanowałem rejestr CCleanerem. Ponadto naprawianie systemu podczas startu nie działa.

 

post-4167-0-22960000-1466696842_thumb.png

post-4167-0-66640000-1466696842_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...