Skocz do zawartości

Problem kont, dodawanie/usuwanie do lokalnej grupy, uprawnienia


mrjq

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc, trochę historii i opisu problemu.

Brak dostępu do konta administratora w uruchomionym systemie Win7 x64 laptop ProBook 4520s.

Przy pracy na koncie użytkownika przy próbie używania procesu/aplikacji z prawami administratora, wyświetlał się komunikat coś o braku tablic z poświadczeniami.

Przy starcie na konto admina system żądał resetowania hasła i ustanawiania nowego dla konta administratora, pilnował tego dodatek HP Protect Tools.

Ustanawianie nowego hasła nic nie dawało. Mimo iż znałem stare. Aktywowałem konto administratora (chyba z trybu awaryjnego).

Zrobiłem obraz dysku z poziomu win7 oraz dysk ratunkowy.

Odinstalowałem całe oprogramowanie HP Protect Tools dotyczącego uprawnień i ochrony systemu.

Niestety nie mogę zmienić uprawnień do starego konta usera. Chcę uzyskać z powrotem, by konto miało uprawnienia user, zamiast admin.

Jest kilka błędów. Przy wywoływaniu przez narzędzia administracyjne dostępu do grup i użytkowników. W grupie administratora nie ma żadnych kont.

Z trybu wiersza polecenia net localgroup dodawanie usuwanie kont z grupy admin, mam kod błędu 87.

Przy zmianie w danym koncie, aby nie należało do grupy administratorów zgłasza mi błąd, że nie należy do danej grupy.

Błędy w rejestrze ?!

 

Logi: FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...