Skocz do zawartości

Chrome zwalnia, długo wczytuje strony, niektórych obrazków w miniaturach nie ładuje. Zwalnianie internetu.


kerpal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o sprawdzenie moich logów, za długo miałem spokój z komputerem i już coś musiało się popsuć (oczywiście samo :ph34r: )

 

Przeglądarka Chrome czasem zwalnia, długo wczytuje strony, niektórych obrazków w miniaturach nie ładuje.

 

dodam tylko że Win7Taskbar Masher to świadomy "proces"

 

gmer : http://wklej.org/id/2474499/

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do innego działu, to nie ma związku z infekcją. A w raportach FRST zero informacji co może być nie tak.

- Jeśli problem tyczy tylko i wyłącznie Google Chrome, a nie Firefox czy systemowego IE, to sprawdź czy coś wnosi do sprawy wyłączenie wszystkich rozszerzeń przeglądarki i/lub reset jej ustawień.

- Jeśli problem tyczy obojętnej przeglądarki, to temat wyląduje w dziale Sieci.

Odnośnik do komentarza

kerpal, toteż sprawdź co się stanie po jego deaktywacji. Nawiasem mówiąc, zamiast posiadanego AdBlocka polecam inny multifunkcyjny bloker, który w mojej opinii jest lepszy: uBlock Origin. Dodatkowo, jest też do niego nowy dodatek uBlock Origin WebSocket, który jest dedykowany blokowaniu specjalnego nowego typu reklam omijającego blokery (te reklamy testowały np. "dobreprogramy"). Dodatek tyczy tylko Chrome i pochodnych, na innych typach silników zbędny.

Odnośnik do komentarza

No już zainstalowałem i aktywowąłem wszystkie filtry i teraz np na sportowefakty w ogóle nie mam miniaturek w artykułach...

Prawdopodobnie przesadziłeś. Należało zostawić domyślną (optymalną) konfigurację. Przywróć ją. Dodatkowo, im więcej filtrów, tym bardziej ociężała przeglądarka (dotyczy każdego blokera reklam) i wycisk zasobów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...