Skocz do zawartości

Ekran monitora podzielony na 6 części


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę w pomocy doraźnej ze względu na to, że jako laikowi komputerowemu, jest mi ciężko sklasyfikować przyczynę tej usterki. Jak w temacie po wystartowaniu systemu ekran monitora dzieli się na 6 części lub w w wysokiej rodzielczości. Chciałabym wstępnie dowiedziec się czy mogę uzyskac rady tutaj aby usunąć tę usterkę czy biec z laptopem do serwisu? Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dział pomocy doraźnej to dział dedykowany tylko i wyłącznie diagnostyce infekcji, a nie innych objawów. To na pewno nie ma związku z infekcją i temat przesuwam do ogólnego działu Windows (nie podane jaka platforma).

 

Zacznijmy od tego, że opisywany problem nie wygląda na "usterkę", tylko na uruchomienie jakieś funkcji dzielenia ekranu, bądź wirtualnych Pulpitów. Nie podane specyfikacje systemu, nie podane raporty pokazujące co się uruchamia przy starcie.

Odnośnik do komentarza

Witam jeszcze raz. :) Jeśli jestem już w odpowiednim miejscu to podpinam raporty. Tak jak pisałam wcześniej: ekran dzieli się na sześć mniejszych części lub startuje w dużej rozdzielczości jak w trybie awaryjnym. Czasami zdarza się też tak, że otwiera się normalnie, ale po kilku minutach zawiesza się. Muzyka zaczyna "charczeć", kursor nie drgnie i jedyna pomoc to twardy reset.

Coś jeszcze do załączników dodać? Instruujcie, proszę...bom zielona.

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

Tematy sklejam. Brak raportu FRST Addition. A tak w ogóle to masz nieskończony wątek w dziale Hardware: KLIK.

 

Jeśli chodzi o sam fakt dzielenia obrazu, to sprawdź ustawienia nVidia (prawy klik na Pulpit > powinna być pozycja kierująca do panelu sterowania nVidia) czy tam przypadkiem nie jest ustawiony jakiś widok typu "grid" / wirtualne podziały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...