Skocz do zawartości

nie wiem jaki mam problem ale jest duży


adela

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer sie bardzo zawiesz , wszystko robi wolno, zwłaszcza internet , filmy sie zacinają, chciałam zrobić te obowiazkowe logi ale napisaliscie że mam pobrać FRST64 z tej strony co podaliście linka wiec pobrałam a mój komputer odmówił otworzenia bo jest zainfekowany i zrobiłam tak jak mówicie zeby kliknąć na " uruchom mimo to" ale ten punkt 2 . w instrukcji sie nie pojawił tylko Panda szybko  zneutralizował wirus ale nazwy wirusa nie zdązyłam spisać była długa a ten dymek co Panda wyrzuciła że wirus był to szybko zniknął i Frst64 tez go Panda chyba wywaliła bo go nie ma , zrobiłam kilka razy i zawsze nie ma juz punktu2 instrukcji bo Panda jest szybsza niz sie pojawi punkt 2. i nie wiem skad pobrać  te programy do logów. Bardzo proszę o jakieś miejsce gdzie nie jest zainfekowany program sama to lepiej zebym nie kombinowała tak jak piszecie, bo wpadłam na pomysł zeby wywalic na chwilę Pande ale nawet nie wiem jak ją wyłaczyc. Ratunku!!!!!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli nie jesteś w stanie wyłączyć Pandy poprzez kliknięcie prawym przyciskiem i wybranie exit/wyjdź/zamknij/cokolwiek, to możesz przejść do procesów (skrót ctrl+shift+esc) a następnie wyłączyć proces odpowiadający za Pandę bezpośrednio (panda.exe albo coś podobnego), wtedy będziesz mogła zrobić logi.

Odnośnik do komentarza

Nadal aktualne, a znów włączyłam Pandę czy wyłączyć, Logi robiłam po wyłączeniu Pandy bo ona mi wywalała Frst64 i nic nie moglam zrobić. Dziwna sprawa bo on do niedawna śmigał jak dziki a terraz nawet filmy sie zatrzymują co chwilę, strony się ładuja tak długo ze mozna wyjsc i herbatke sobie zrobić w tym czasie , nie cały czas, raz jest w miarę dobrze a raz takie bagno. No w każdym razie w porównaniu do jego normalnego działania to bardzo xle.

Odnośnik do komentarza

No juz dawno wstawiłam raport i nic a mam odinstalowany program antywirusowy , czy to niebezpiecznie tak bez antywirusa żyć dłuższy czas czy nie problem.? A ten laptop to bardzo dziwnie teraz chodzi juz tak wolno ze nie jednym ciurkiem tylko schodkowo ne umiem tego inaczej wytłumaczyc. No i jak ładuję stronę to ona skacze wyzej nizej ze 3-4 razy az wskoczy na stałe miejsce no w ogóle zrobił sie straszny syf a to jeszcze parę miesiecy temu był bardzo szybki dobry laptop a jest żęch , ja to jednak mam pecha co nie wezmew swoje ręce to niszczeje w strasznym tempie. Chociaż powiedzcie czy to da sie jeszcze przywrócic do w miarę normalnego funkcjonowania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proszę o pomoc , juz jest coraz gorzej teraz np foilmy zatrzymują sie co chwilę a czasem na dłużej np nawet 10 min , co jak mam zrobić ,, ratunku!!!!!!!!!!!! czy moze jeszcze raz skanować bo teraz jest gorzej niz było to ju z długi czas minął od skanowania mogło sie dużo zmienic . skanować jeszcze ???????

Odnośnik do komentarza

Kto jest dostawcą internetu? Za pomocą czego łączysz się z netem?

 

Masz następujące błedy

 

==================== Wadliwe urządzenia w Menedżerze urządzeń =============

Name: Realtek PCIe FE Family Controller
Description: Realtek PCIe FE Family Controller
Class Guid: {4d36e972-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
Manufacturer: Realtek
Service: RTL8168
Problem: : Your computer's system firmware does not include enough information to properly configure and use this device. To use this device, contact your computer manufacturer to obtain a firmware or BIOS update. (Code 35)
Resolution: The Multiprocessor System (MPS) table, which stores the resource assignments for the BIOS, is missing an entry for your device and needs to be updated.
Obtain a new BIOS from the system vendor.


==================== Błędy w Dzienniku zdarzeń: =========================

Dziennik Aplikacja:
==================
Error: (05/22/2016 01:43:20 PM) (Source: Application Error) (EventID: 1000) (User: )
Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: BlueSoleilCS.exe, wersja: 9.0.723.0, sygnatura czasowa: 0x5062b290
Nazwa modułu powodującego błąd: tl_filter.dll, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x505fc6a9
Kod wyjątku: 0xc0000094
Przesunięcie błędu: 0x0000d53d
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x12fc
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0xBlueSoleilCS.exe0
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: BlueSoleilCS.exe1
Ścieżka modułu powodującego błąd: BlueSoleilCS.exe2
Identyfikator raportu: BlueSoleilCS.exe3
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: BlueSoleilCS.exe4
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: BlueSoleilCS.exe5

 

 

sprawdź w menedżerze urządzeń karty sieciowe, możesz dać obrazek (rozwinięta gałąź)

Odnośnik do komentarza

No i zaczynają się schody bo nie wiem jak skopiowac z tego menagera urządzeń . Nie da się zwykle bo nie idzie zaznaczyc . No i nie wiem a ajest tych kart sieciowych duzo czy przepisać po prostu? Tylko się nie denerwuj na mnie wiesz ze nie znam sie na żadnych technicznych sprawach, sorrki. Moze napisz jak dać ten obrazek bo nie umiem

Odnośnik do komentarza

No i nie poszło mi to ja po prostu przepisze po literce bo to wszystko nie działa mam ten klawisz prt.sc ale jak naciskam nic nie działa tam w tym artykule wszystko jest dla windows XP i Vista a ja mam win 8 nie będę w to wnikać bo i tak nic nie rozumiem. sa dwie karty sieciowe

Ralink RT3290 802.11 bgn Wi-Fi Adapter

Realtek PCle FE Familly controler

Najpierw myślałam ze wszystkie te rzeczy to są te karty ale widzę ze to inne rzeczy a karty sieciowe tylko  te dwie , każda z nich z przodu ma takie obrazeczki dwuch monitorków i ta druga karta na tych monitorkach ma taki trójkącik jak tu na dole wpisu przycisk pt:" zgłoś" z takim wykrzyknikiem żółty jest ten trójkąt. Niestety nie moge zrobić tego zrzutu bo nawet się popłakałam jak to czytałam nie dam rady mimo szczerych chęci ale myśle ze skoro przepisałam dokładnie to będziesz wiedział co to jest, przepraszam ze mi nie wyszło. Tak bym chciała rozumieć takie rzeczy ale mi nie wychodzi sorry nie robie tego złosliwie . Tak mi tem komp chodzi słabo że nie mogę nic na nim pracować.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się , chyba jestem mistrzem swiata wszystko zrozumiałam , ile ja się tu u was juz nauczyłam , bardzo jestem wam wdzieczna . jakaś dziwna sprawa raz sie pokazuje tak dużo kart a innym razem tylko dwie . Mam jeszcze dziwny problem jak nacisne prawy klawisz myszy to kółeczko kreci sie w nieskończonośc zani otworzy sie tabelka. Nie zauważyłam tego bo dawniej nie urzywałam wcale prawego klawisza myszy, jakoś nie miałam potrzeby

post-13936-0-73330000-1468072269_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No nie mam juz siły do tego kompa nie da sie na nim nic robić,chodzi coraz gorzej , już ani filmu nie obejrzę ani nic robic nie mogę bo nawet przewijanie stron to problem bo sie nie przewija normalnie tylko czeka potem nagle skacze , co chwile sia zatrzymuje. pomóżcie bo nie stać mnie na nowego kompa, z reszta mysle ze nie ma co nowego kupować bo wszystko w moich rękach sie jakos psuje. Żeby chociaż odrobine lepiej chodził nie mam wielkich wymagań zeby był super szybki no ale żeby choć sie dało strony przewijac i film obejrzeć bez ciagłego zatrzymywania .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...