Skocz do zawartości

Przeglądarki zamulają, lagują.


Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku komputer chodzi sprawnie, ale zauważyłem, że wszystkie trzy przeglądarki (Chrome, Opera, Firefox) mają pewien dziwny objaw. Ksztuszą sie i mają problemy z wczytywaniem grafik lub obiektów flash, wczytują je niejako skokowo i dużo wolniej niż kilka tygodni temu, nawet jeśli grafiki są małe. Download czy oglądanie filmów przez internet działa sprawnie. Inne urzadzenia poza moim PC nie mają tego problemu przy tym samym internecie. 

 

Logi poniżej, pochodzenie japońskich "krzaczków" znam.

Gmer.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez Rucek
Korekta tematu
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do innego działu. To nie jest problem infekcji, a z raportów FRST mało co wynika. Sugestie:

 

1. Zresetuj plik HOSTS do postaci domyślnej (obecnie mieli ponad 4 tysiące wpisów): KLIK.

 

2. Sprawdź czy efekt występuje też w czystym rozruchu: KLIK.

 

PS. Potem można wdrożyć jeszcze mini korekty na puste / odpadkowe wpisy, w ogóle nie powiązane z problemami.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłm obie rzeczy. Zresetowanie HOSTS nie pomogło, w czystym rozruchu jest identycznie. Zauważyłem też częste spadki prędkości transferu więc to może być powod (np o połowe, potem wraca do normy). Nic ciężkiego nie pobieram, obecnie nikt inny nie korzysta z sieci poza mną. Transfer na czystym rozruchu był jednak znacznie wyższy. Nie wiem jednak czy nie jest to przypadek. W każdym razie, net działa wolno tylko na moim PC. Komórka oraz drugi komputer dziala normalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...