Skocz do zawartości

Problem z klawiaturą - spacja, pauza i klawisze funkcyjne


Rina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mój problem wygląda następująco: po uruchomieniu laptopa wszystko z klawiaturą jest dobrze, czasami nawet przez kilka godzin, najczęściej jednak już po około 20 minutach coś się przestawia i klawisze spacji, myślnika/pauzy oraz klawisze funkcyjne przestają zupełnie działać.
Zaobserwowałam, że najczęściej dzieje się tak właśnie po wciśnięciu myślnika. Po uruchomieniu laptopa niby wszystko jest w porządku i mogę użyć tego klawisza z dwa, trzy razy, a około za czwartym razem właśnie coś się zmienia i nie działa już nie tylko myślnik, ale również spacja i klawisze funkcyjne, z czego najbardziej oczywiście uciążliwy jest brak spacji.
Po ponownym uruchomieniu laptopa, klawisze wciąż nie działają, dopiero jeśli wyłączę laptopa i przeczekam parę godzin i dopiero wtedy go uruchomię, wszystko jest niby ok, czyli tak jak na początku: wszystko działa, ale tylko przez chwilę, bo po około pół godzinie problem występuje znowu i te klawisze znowu przestają działać.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podepnij klawiaturę zewnętrzna na USB i sprawdź. Możesz też użyc klawiatury ekranowej.

Nie piszesz jaki masz system. Na Windows 7 uruchamiasz klawiaturę ekranową w ten sposób

 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/type-without-keyboard#type-without-keyboard=windows-7

 

lub

 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/type-with-the-on-screen-keyboard

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...